Kabiny prysznicowe z brodzikiem różowe złoto

Masz w planach zakup kabiny prysznicowej, jednak nie wiesz, jaki model wybrać? Być może kabiny z brodzikiem różowe złoto wpadną Ci w oko! Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej Mexen. Oprócz tego, zajmujemy się również jej projektowaniem! Sprawia to, że nasze produkty są nowoczesne, jedyne w swoim rodzaju i zgodne z najnowszymi trendami. Odpowiadają na potrzeby konsumentów i charakteryzują się odpowiednim wykonaniem! Zapoznaj się z naszą ofertą. Na pewno znajdziesz w niej produkt, który odpowie na Twoje wymagania. 

Czytaj więcej
Filtruj Kabiny prysznicowe z brodzikiem różowe złoto
więcej... mniej
Cena
779 - 3040
od 779 do 3040
Seria
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Kolor szkła
więcej... mniej
Kolor profilu
więcej... mniej
Grubość szkła
więcej... mniej
Wejście
więcej... mniej
Wysokość brodzika
więcej... mniej
Kolor brodzika
więcej... mniej
Dłuższy bok
więcej... mniej
Krótszy bok
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej
Stronność / Strona montażu
więcej... mniej
Szkło hartowane
więcej... mniej
Szerokość wejścia (mm)
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Popularne kabin prysznicowych z brodzikiem

Popularne rozmiary kabin prysznicowych z brodzikiem

Najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Zalety kabin z brodzikiem?

Kabiny z brodzikiem to bardzo wygodne rozwiązanie skutecznie chroniące łazienkę przed zalaniem. W przypadku głębokiego brodzika istnieje nawet możliwość napełnienia go wodą i wykorzystania jako wanny dla małego dziecka lub psa. Dodatkowo elegancki brodzik można potraktować jako element dekoracyjny łazienki.

2️⃣ Po co do montażu mojej kabiny prysznicowej potrzebny jest silikon i który rodzaj silikonu powinienem wybrać?

Silikon używany podczas montażu brodzika ma za zadanie zapewnić maksymalna szczelność połączeń między kabinąbrodzikiem lub brodzikiem a ścianami i podłogą. Nie jest to czynność szczególnie trudna, ale warto zaopatrzyć się w odpowiedni rodzaj silikonu. Najlepszym rozwiązaniem jest silikon sanitarny odporny na działanie wilgoci oraz wysokiej temperatury. Niektóre z silikonów sanitarnych zawierają w składzie dodatkowo środki grzybobójcze.

3️⃣ Czy mogę zamontować kabinę z brodzikiem przy wannie? 

Montaż kabiny przy wannie jest teoretycznie możliwy, jednak nie jest to rozwiązanie zbyt często stosowane. Bezpośrednie sąsiedztwo wanny i kabiny prysznicowej z brodzikiem może utrudniać nieco korzystanie z obu urządzeń. Lepszym pomysłem będzie zastosowanie parawanu nawannowego i odpowiedniej baterii prysznicowej.

4️⃣ W jaki sposób usunąć pleśń z kabiny z brodzikiem?

Kabina prysznicowa, a szczególnie zakamarki w prowadnicach i przy uszczelkach, narażona jest na pojawianie się w niej pleśni. Aby zaradzić temu problemowi, należy regularnie wietrzyć łazienkę, co pozwoli wysuszyć resztki wody znajdującej się w kabinie. Jeżeli jednak pleśń już się pojawi, trzeba ją usunąć, wykorzystując do tego preparaty grzybobójcze w sprayu.

Jak wybrać kabinę prysznicową?

Jeśli wiesz już, że chcesz zakupić kabinę prysznicową z brodzikiem różowe złoto — połowa sukcesu za Tobą. Musisz jednak zwrócić uwagę również na kilka innych czynników. Są to przede wszystkim dane techniczne, w tym wymiary. Zmierz dokładnie łazienkę oraz ustal, jaką jej część chcesz przeznaczyć na kabinę. Przy wyborze konkretnego rozmiaru musisz pamiętać nie tylko o metrażu swojej łazienki, ale także o komforcie. Większe kabiny z reguły są wygodniejsze w codziennym użytkowaniu. To, co również ma znaczenie, to materiał wykonania! Nasze kabiny wykonywane są ze szkła hartowanego, dzięki czemu cieszą się trwałością. Oprócz tego, istotny jest również rodzaj montażu czy kwestie estetyczne. Różowe złoto to bez wątpienia ciekawy kolor — wprost idealny dla eleganckich i minimalistycznych wnętrz. Barwa ta pasuje tak naprawdę do większości kolorów. Możesz zestawić ją z granatem, czernią, bielą, wszelkimi pastelami, a nawet i bordowym. Z pewnością osiągniesz ciekawy efekt!

Kabiny prysznicowe z brodzikiem różowe złoto — postaw na jakość z Mexen!

Kabina prysznicowa to inwestycja na lata! Z tego też względu powinna charakteryzować się wysoką jakością wykonania. Jak już wyżej wspomniano, nasze kabiny wykonywane są ze szkła hartowanego. Jest to materiał:

  • wytrzymały — aby rozbić szkło hartowane, należałoby użyć około 4-6 razy więcej siły niż w przypadku tradycyjnego szkła float,
  • odporny — zarówno na uszkodzenia, nacisk, jak i zmiany temperatur czy nawet mróz, co więcej — właściwości szkła hartowanego nie ulegają pogorszeniu pod wpływem tych czynników,
  • bezpieczny — szkło hartowane rozpada się na wiele kawałków o tępych zakończeniach, dzięki czemu ryzyko zranienia się jest zminimalizowane,
  • estetyczny — szkło optycznie powiększa przestrzeń, a także jest po prostu schludne - estetyczne.

Dodatkową ochronę przed uszkodzeniami zapewnia naszym kabinom specjalna powłoka ochronna, w którą zostały wyposażone. Dzięki niej, ryzyko uszkodzenia jest mniejsze, żywotność dłuższa, a czyszczenie kabiny prysznicowej — niezwykle proste. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej powłoce lub oferowanych przez nas produktach, możesz śmiało się z nami skontaktować!