Kolumny prysznicowe różowe złoto

9
Filtruj (0) Sortowanie

Kolumna prysznicowa różowe złoto to innowacyjne i praktyczne rozwiązanie, z którym stworzysz wymarzoną kabiną prysznicową. W ofercie naszego sklepu Mexen znajdziesz wiele modeli, które są dobrze wykonane, nowoczesne i zgodne z trendami. Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej, ale także sami projektujemy nasze artykuły. Nasza obecność na każdym etapie produkcji sprawia, że artykuły te odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów! Są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju!

Czytaj więcej
Filtruj Kolumny prysznicowe różowe złoto
więcej... mniej
Cena
132 - 394
od 132 do 394
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Deszczownica
więcej... mniej
Mydelniczka
więcej... mniej
Rączka
więcej... mniej

Masz pytania?

Kolumny prysznicowe różowe złoto

Wybór kolumny prysznicowej — na co zwrócić uwagę?

Jeśli chcesz zakupić kolumnę prysznicową, pamiętaj, że musisz zwrócić uwagę na szereg istotnych kwestii! W różowo-złotej wersji kolorystycznej oferujemy szereg różnych modeli. Możesz postawić na kształt okrągły, owalny, kwadratowy lub prostokątny. Pamiętaj, że wpłynie on nie tylko na wygląd, ale także funkcjonalność kolumny. Równie istotne są wymiary oraz jakość! Wymiary dostosuj do swoich indywidualnych potrzeb. O jakość nie musisz się martwić! Wszystkie dostępne w naszym sklepie modele są trwałe i odporne na uszkodzenia. To ich ogromna zaleta. Kolejna kwestia, która powinna przykuć Twoją uwagę, to wszelkie dodatkowe rozwiązania i elementy. Mogą to być regulowane uchwyty montażowe, przesuwny uchwyt na słuchawkę, mydelniczka czy gładka powierzchnia, która ułatwia utrzymanie w czystości. Wszystkie te kwestie znacznie poprawiają funkcjonalność naszych kabin i stanowią jedne z wielu powodów, dla których warto postawić na kolumnę Mexen!

Kolumny prysznicowe różowe złoto

Kolumny prysznicowe ze stali nierdzewnej — charakterystyka

Nasze kolumny w kolorze różowego złota zostały wykonane ze stali nierdzewnej. W przypadku węża i deszczownicy jest to tworzywo sztuczne — które idealnie sprawdzi się w warunkach, które panują w łazience. Większą część kolumn stanowi jednak stal nierdzewna. Jest to materiał:

  • trwały,
  • odporny na korozję, uszkodzenia, wilgoć czy środki chemiczne,
  • łatwy w utrzymaniu w czystości — stal nierdzewną możesz czyścić sporą ilością detergentów pod dużym ciśnieniem wody,
  • atrakcyjny i charakterystyczny wygląd,
  • łatwa obróbka i przetwarzanie, co pozwala stworzyć kolumnę o wyjątkowym i niepowtarzalnym kształcie.

Dzięki zastosowaniu tego materiału, nasze kolumny prysznicowe do łazienki charakteryzują się długą żywotnością! Podobnie zresztą jak każdy nasz zestaw prysznicowy, nasze deszczownice i inne akcesoria prysznicowe. Ich uszkodzenie przy prawidłowym użytkowaniu — jest praktycznie niemożliwe. Jeśli szukasz więc modelu, który jest nie tylko atrakcyjny, ale także funkcjonalny i wytrzymały, nasze produkty na pewno zwrócą Twoją uwagę. Zapoznaj się z naszym asortymentem, wybierz kolumnę pasującą do Twojej łazienki i stwórz wnętrze swoich marzeń - w kolorze różowe złoto i nie tylko!