Mydelniczki białe

4
Filtruj (0) Sortowanie

Produkty do łazienki takie jak mydelniczka, często są pomijane na etapie wykańczania pomieszczenia. Popularne stało się kupowanie byle jakiej mydelniczki w przypadkowym sklepie. Warto jednak pamiętać, że to właśnie pozornie nic nieznaczące produkty nadają szyku łazience. Na naszej stronie znajdziesz mydelniczki, które zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami i wyprodukowane w Polsce ze szczególną starannością. Sami je stworzyliśmy. Mexen — polski producent armatury łazienkowej. Zobacz, jak wyglądają nasze mydelniczki!

Czytaj więcej
Filtruj Mydelniczki białe
więcej... mniej
Cena
29 - 160
od 29 do 160
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Mydelniczki białe

Mydelniczka biała — dodaj już dziś do listy zakupów

Mydło, które leży na umywalce, ma zazwyczaj nieprzyjemną konsystencję. Dodaj do tego zacieki z mydła, które trudno domyć, a otrzymasz dwa powody, dlaczego mydelniczka jest niezbędna w każdej łazience. Każda mydelniczka, którą stworzyliśmy w Mexen ma swoją historię. Historia ta zaczyna się od naszych projektantów i konstruktorów. To oni dbają o to, by nasze produkty miały taki kształt i formę, aby pasowały do Twojej łazienki. Obserwują popularne trendy, uczestniczą w targach akcesoriów do łazienek, które służą do przechowywania środków higienicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się idealną mydelniczką. Ważne jest również to, że inaczej niż pozostałe marki, tworzymy akcesoria ponadczasowe, które będą pasować do łazienki niezależenie od jej pozostałego wyposażenia. Dodaj do tego również najwyższą jakość, którą oferujemy, a otrzymasz produkt, który będzie Ci służyć przez wiele lat.

Mydelniczki białe

Dodaj unikalnego wyglądu swojej łazience — wybierz białe mydelniczki

Tak jak już wspomnieliśmy na początku, mydelniczka, należy do produktów, które są często bagatelizowane. Jednak wiemy z autopsji, że potrafi zmienić ostateczny wygląd pomieszczenia. W celu dobrania idealnej mydelniczki sprawdź jakiego koloru są Twoje baterie. Sprawdź również, czy na Twojej umywalce, wannie czy prysznicu zmieści się mydelniczka stojąca. Jeżeli nie masz miejsca dla mydelniczki stojącej, wybierz naścienną. Zanim jednak dodasz wybraną przez Ciebie produkt, sprawdź jeszcze rozstaw mocowania naszej mydelniczki i jej wielkość — będziesz mieć pewność, że będzie spełniać swoje zadanie w Twojej łazience. W celu znalezienia danych technicznych produktów takich jak wielkość, materiał, z którego zostały wykonane, sprawdź nasze kategorie produktów. Następnie przejdź do mydelniczki, która Cię interesuje. Znajdziesz tam wszystkie dane, które potrzebujesz. Jeżeli jednak potrzebujesz informacji, których nie ma na stronie, skontaktuj się z nami! Szukaj zakładki kontakt, i napisz nam wiadomość. Jesteśmy tu by Ci pomóc! Zapraszamy na zakupy!