Obudowy złote

Cenisz sobie unikalny design? Ważna dla Ciebie jest ponadczasowość wnętrza? Liczy się dla Ciebie najwyższa jakość? Szukasz akcesoriów do łazienki w niskich cenach? Z produktami marki Mexen już nie musisz wybierać! Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej. Nasza oferta powstała na podstawie najnowszych trendów ze świata, które zostały połączone z doświadczeniem naszych proejktantów. W ten sposób otrzymaliśmy obudowy złote, które są nie tylko piękne, ale również nie wyjdą przez wiele lat z mody. Wybierz naszą złotą obudowę!

Czytaj więcej
Filtruj Obudowy złote
więcej... mniej
Cena
98 - 299
od 98 do 299
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Do wanien
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Czy obudowa złota będzie pasować do Twojej łazienki?

Nie wiedząc, jak wygląda Twoja łazienka, możemy mieć drobny problem z odpowiedzią na to pytanie. Możemy Ci jednak zdradzić kilka sekretów naszych projektantów, które pozwolą Ci zadecydować o tym, czy złota obudowa do wanny dobrze skomponuje się z resztą Twojego wnętrza. Zacznijmy od tego, że należałoby ustalić, w jakim stylu została urządzona Twoja łazienka. Jako producent, wiemy jednak, że czasami nie jest to takie proste. Jeżeli, urządzając łazienkę, nie wisiały u Ciebie wytyczne dotyczące konkretnego wystroju, możesz pokierować się jedną z poniższych reguł. Kolor wanny — kolor obudowy: reguła stara jak świat, jednak nawet w czasach PRL-u zrezygnowano z niej na poczet dostosowania kolorystyki panelu do wnętrza. Owszem, najzwyczajniej w świecie obkładano całą łazienkę takimi samymi płytkami, ale my już na szczęście wiemy, że nie zawsze jest to dobry pomysł. Co zatem w sytuacji, kiedy nie chcemy iść na łatwiznę? Kolor baterii — kolor obudowy: kolor baterii, zarówno tej przy wannie, jak i tej pod prysznicem czy przy umywalce, może być doskonałą wskazówką do tego, jaki kolor obudowy do wanny wybrać. Jeżeli Twoje baterie są złote, wybór jest prosty — obudowa również może być złota. Oceń dopasowanie kolorów - czasami wystarczy po prostu zestawić ze sobą dwa kolory. Należy jednak pamiętać, żeby operować docelowymi odcieniami: Złoty doskonale komponuje się z głęboką, butelkową zielenią, ale z neonowym zielonym już znacznie gorzej. A Ty? Jaki kolor obudowy wybierzesz dla siebie?

Jak powstają złote obudowy do wanny

Zaczyna się od pomysłu, który rodzi się w głowach naszych projektantek i projektantów. A skąd ten pomysł? To już ich słodka tajemnica, możemy natomiast zdradzić, że jeżdżą na branżowe konferencje, obserwują trendy i co jakiś czas notują coś na kartkach, by stworzyć idealne złote obudowy. Kolejnym etapem jest przelanie pomysłu na papier, a właściwie do komputera. W specjalistycznych programach powstaje projekt, który nie tylko pokazuje ostateczny wygląd produktu, ale przede wszystkim opisuje jego parametry techniczne takie jak materiał, z którego ma zostać wykonany, wymiary i właściwości. Kiedy projekt zyskuje aprobatę zespołu, zaczynamy produkcję prototypów. To one pozwalają na ostateczne sprawdzenie, zanim ruszy ostatni etap — produkcja. Kiedy zaczynamy tworzyć panele na masową skalę, sprawdzamy dokładnie każdy z nich, po to, aby w Twoje ręce trafił produkt idealny. Postaw na jakość — wybierz Mexen!