Obudowy czarne

Obudowy do wanien mają praktycznie same zalety. Idealnie dobrane dopełniają wnętrze. Dzięki nim łatwiej utrzymać czystość w łazience. Obudowa zakrywa również nieestetyczne instalacje, które znajdują się pod wanną. Produkty firmy Mexen, które mamy w naszym sklepie pochodzą prosto od producenta, gdyż jesteśmy nie tylko sprzedawcą — przede wszystkim produkujemy armaturę do Twojej łazienki. Przekonaj się o jakości naszych produktów, jakimi są między innymi obudowy do wanien w kolorze czarnym. Kup już dziś jedną z nich!

Czytaj więcej
Filtruj Obudowy czarne
więcej... mniej
Cena
98 - 299
od 98 do 299
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Do wanien
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Jak wybrać idealne obudowy do wanien?

Wanna wolnostojąca czy wanna w obudowie? Przed taką decyzją staje każdy, kto remontuje łazienkę i zdecydował się na wybór wanny. Warto wziąć pod uwagę, że wanny wolnostojące, bywają, paradoksalnie, trudniejsze w montażu niż wanny do obudowy. Warto również pamiętać, że obudowy do wanien umożliwiają zakrycie całej instalacji. Ponadto, obudowy do wanien łatwiej utrzymać w czystości — nie masz problemu z czyszczeniem skomplikowanych zakamarków. Wybierając obudowy do wanien, należy również zadbać o to, by komponowała się ona z wanną i resztą łazienki. Niezależnie od wybranego koloru wanny, wymaga ona obudowy. Wanny czarne będą się dobrze komponowały zarówno z czarnym kolorem obudowy jak i szarym. Możesz również pójść w kolory i obudować swoją wannę niebieskim kolorem. W dużej mierze wszystko zależy od tego, jakie masz wymagania estetyczne i w jakim stylu została urządzona Twoja łazienka. Na szczęście, mnogość produktów oraz różne kategorie materiałów, z których zostały wykonane, pozwalają Ci na wybór idealnej obudowy do wanny.

Obudowy do wanien — informacje podstawowe

Mexen to swojego rodzaju polimat w dziedzinie armatury łazienkowej. W związku z tym chcemy Ci przekazać trochę wiedzy na temat naszej obudowy do wanien. Nasze produkty, niezależnie czy chodzi o wannę, obudowę, czy jakikolwiek inny produkt z kategorii wyposażenia łazienek, produkujemy z najwyższą starannością. Dzięki temu możesz cieszyć się najwyższą jakością, a przy okazji i niską ceną, w swojej łazience. W celu wybrania idealnej obudowy do wanny musisz znać wymiary, które powinna mieć obudowa. Nie są to wymiary, które ma wanna — należy zostawić odpowiedni zapas, tak, aby zmieściła się hydraulika. Jeżeli nie wiesz dokładnie, jaki powinien być wymiar produktu, jakim jest obudowa do wanny lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Jako producent, dbamy o to, by każdy nasz produkt był dostępny. Wysyłka następuje w czasie możliwie jak najkrótszym. Produkty pakujemy w taki sposób, aby dostawa przebiegła bezproblemowo. Wanna z idealną obudową? Tylko z Mexen!