Półki łazienkowe grafitowe

Funkcjonalne wyposażenie małego wnętrza może być prostsze niż myślisz! Z naszą pomocą urządzisz łazienkę dokładnie w taki sposób, w jaki sobie wymarzyłeś. Jesteśmy uznanym polskim producentem urządzeń sanitarnych i wyposażenia łazienkowego, a nasze autorskie projekty zostały docenione przez setki zadowolonych klientów. Przekonaj się sam i zaufaj najlepszym!

Czytaj więcej
Filtruj Półki łazienkowe grafitowe
więcej... mniej
Cena
47 - 590
od 47 do 590
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Półki łazienkowe grafitowe

Półki łazienkowe z grafitu – produkty na miarę Twoich potrzeb

Półki łazienkowe ułatwiają przechowywanie niezbędnych produktów kosmetycznych, przyborów toaletowych, ręczników, a nawet papieru toaletowego. Decydując się na wykończenie łazienki w stylu nowoczesnym, masz do wyboru wiele modeli półek. Projektanci Mexen stworzyli serie produktów, które wyróżniają się unikatową formą, kolorystyką oraz materiałami, z których zostały wykonane. Jeżeli znudziły Ci się klasyczne półki ze szkła, możesz wybrać półki grafitowe – ciemne, elegancko wykończone i zaprojektowane w estetyce minimalizmu. Ich niewątpliwymi atutami są prosta forma oraz gładka faktura, która sprzyja utrzymaniu powierzchni w czystości. Tego rodzaju półki łazienkowe mogą stanowić dopełnienie innych czarnych elementów wyposażenia lub kontrastować z białą glazurą i terakotą. W czasie projektowania grafitowych półek designerzy z Mexen inspirowali się najnowszymi trendami w branży łazienkowej i wystrojami znanymi z luksusowych hoteli, w których odchodzi się od zamykanych szafek na rzecz otwartych i stosunkowo szerokich półek przystosowanych do przechowywania dużej liczby przedmiotów.

Półki łazienkowe grafitowe

Grafitowe półki łazienkowe od Mexen – gdzie je zastosować?

Bez względu na to czy masz małą, czy dużą łazienkę, możesz zainstalować co najmniej kilka otwartych półek. Pierwsze, szczególnie przydatne, miejsce na dodanie półki znajduje się tuż nad umywalką. Możesz umieścić tam przybory toaletowe i wszelkie podręczne akcesoria, które odciążą zlew i ułatwią estetyczną aranżację wnętrza. Ciemny kolor grafitu doskonale kontrastuje z białymi elementami armatury, dlatego przemyśl montaż półki tuż nad toaletą. Jeżeli chcesz ukryć intymne przybory, możesz zastosować praktyczne zamykane kosze, które są świetnym sposobem na kontrolę bałaganu. Jeśli miska ustępowa znajduje się obok ściany, możesz wykorzystać wolne miejsce i zainstalować kilka półek w jednym szeregu. Taki zabieg jest możliwy nawet w bardzo małych wnętrzach – wówczas półki mogą być zawieszone nieco wyżej, aby nie krępować ruchów.