Poręcze ścienne tworzywo sztuczne

Łazienka dla osoby z niepełnosprawnościami fizycznymi lub seniora wymaga szczególnego podejścia aranżacyjnego. Projektanci Mexen doskonale wiedzą, z iloma przeszkodami muszą mierzyć się ludzie ze schorzeniami narządów ruchów, dlatego zaprojektowali kolekcję poręczy ściennych zapewniających stabilny uchwyt. Sprawdź akcesoria od uznanego polskiego producenta i zwiększ swój komfort życia dzięki naszym produktom - zaprojektowanym i wyprodukowanym w Polsce!

Czytaj więcej
Filtruj Poręcze ścienne tworzywo sztuczne
więcej... mniej
Cena
46 - 61
od 46 do 61
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Poręcze ścienne tworzywo sztuczne

Poręcze ścienne do łazienki - możesz więcej!

Poręcz łazienkowa to akcesorium, które sprawdzi się zarówno w dostosowanej łazience, jak i wnętrzu użytkowanym przez osoby bez ograniczeń fizycznych. Designerzy Mexen zaprojektowali kolekcję prostych poręczy przeznaczonych do montażu poziomego lub pionowego, które doskonale sprawdzą się w kabinie prysznicowej. Wypadki wskutek poślizgnięcia mogą przytrafić się każdemu, dlatego warto zainstalować pionową poręcz ścienną i zabezpieczyć się przed taką ewentualnością. Jeżeli chcesz zwiększyć funkcjonalność akcesorium, możesz dobrać poręcz z wbudowaną mydelniczką albo podstawką, kamuflując tym samym główną funkcjonalność. Poręcz z tworzywa sztucznego, zainstalowana za pomocą specjalnych wsporników, skutecznie uchroni przed poślizgnięciem i zapewni solidne podparcie. Produkty Mexen są na tyle wytrzymałe, że nie ulegną uszkodzeniu nawet wskutek mocnego szarpnięcia. Aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa, możesz umocować poręcz po dwóch stronach kabiny. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem są poręcze proste Mexen wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, które nawet po upływie wielu lat nie tracą swoich właściwości użytkowych.

Poręcze ścienne tworzywo sztuczne

Poręcze ścienne i uchwyty dla osób z ograniczeniami ruchowymi - sklep Mexen

Wybór poręczy łazienkowych nie może być kwestią przypadku, dlatego projektanci Mexen stworzyli serię akcesoriów o różnorodnych kształtach i oryginalnej kolorystyce. Szczególną popularnością cieszą się uchwyty z tworzyw sztucznych - tanie, łatwe w montażu i o uniwersalnym designie. W naszym sklepie znajdziesz poręcze wykonane z różnych materiałów, ale wszystkie mają jedną cechę wspólną - solidne wykonanie. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży wiemy, że poręcze to szczególne akcesoria montowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa, dlatego nie godzimy się na półśrodki. Chcemy, aby nasze uchwyty w realny sposób zwiększały komfort życia, dlatego oferujemy szeroki wybór poręczy w atrakcyjnych cenach. Korzystanie z łazienki jeszcze nigdy nie było takie przyjemne! Wybierz poręcze ścienne do swojej łazienki z naszej oferty i ciesz się najwyższą jakością polskich produktów!