Poręcze ścienne chrom

1
Filtruj (0) Sortowanie

Stworzenie bezpiecznej i komfortowej przestrzeni to priorytet dla wszystkich osób, które zmagają się ze schorzeniami narządów ruchu i mają problemy ze swobodnym poruszaniem się. Stalowe poręcze od polskiego producenta Mexen stanowią odpowiedź na wymagania użytkowników o specjalnych potrzebach. Zaufaj naszym projektantom i ich autorskim konceptom. Wprowadź nowoczesne rozwiązania o zwiększonej funkcjonalności do swoich domowych wnętrz.

Czytaj więcej
Filtruj Poręcze ścienne chrom
więcej... mniej
Cena
46 - 61
od 46 do 61
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Poręcze ścienne chrom

Ścienne poręcze od Mexen – chrom zawsze na topie

Łazienkowe poręcze ścienne to bardzo korzystne rozwiązanie dla seniorów i osób, które mają trudności z poruszaniem się. Pozwalają na bardziej niezależne życie, zapewniają swobodę wchodzenia do wanny czy korzystania z toalety bez udziału osób trzecich oraz zwiększają bezpieczeństwo wykonywania rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych. Poręcze od Mexen zostały skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi dodatkową stabilność i wsparcie. Materiał, z którego zostały wykonane, oraz teksturowana struktura, czynią z nich niezwykle funkcjonalne akcesoria do każdej łazienki. Poręcz sprawdzi się we wszystkich miejscach, w których istnieje zwiększone ryzyko upadku. Nasze stalowe poręcze o chromowanym wykończeniu mogą być instalowane w pobliżu toalety, w obszarze kąpielowym lub kabinie prysznicowej – wszędzie tak, gdzie użytkownik może potrzebować pomocy przy siadaniu i wstawaniu. Poręcze ścienne występują w różnych typach, długościach, średnicach, fakturach, kolorach oraz wykończeniu, dlatego warto poświęcić chwilę i wybrać akcesorium dopasowane do stylu aranżacji łazienki.

Poręcze ścienne chrom

Poręcze i uchwyty ścienne – bezpieczeństwo to podstawa

Mimo że poręcze ścienne są akcesoriami o niezwykle prostej konstrukcji, mogą pełnić kilka istotnych funkcji. Pierwszą z nich jest zmniejszenie ryzyka upadku w wannie lub pod prysznicem. Mimo że brodziki i wanny Mexen zostały wykonane z antypoślizgowego akrylu sanitarnego, warto zainwestować w dodatkowe zabezpieczenie, które zapewni stabilność i pozwoli utrzymać równowagę w czasie wykonywania gwałtownych ruchów. Pionowe poręcze ścienne ułatwiają użytkownikowi wchodzenie i wychodzenie z głębokiego brodzika lub wanny, i dają fantastyczne wsparcie. Niezależnie, jakie masz potrzeby, nasze pionowe, poziome oraz ukośne poręcze łazienkowe, ułatwią korzystanie z sanitariatów. Sprawdź produkty dostępne w ofercie Mexen i zainwestuj w rozwiązania pasujące do wystroju wnętrza. Oprócz poręczy chromowanych oferujemy czarne poręcze ścienne, które doskonale dopasują się do minimalistycznej łazienki.