Przyłącza kątowe czarne

6
Filtruj (0) Sortowanie

Przyłącze kątowe jest elementem niezbędnym w kabinie prysznicowej — to dzięki niemu woda przedostaje się do słuchawki. Jako polski producent armatury łazienkowej Mexen oferujemy szereg produktów, w tym m.in. podtynkowe czarne przyłącza kątowe. Sami projektujemy wszystkie produkty. Podążamy za trendami i nowymi propozycjami, spełniając wszelkie oczekiwania konsumentów. Naszym priorytetem jest przede wszystkim jakość — wykorzystujemy wyłącznie trwałe i solidne materiały, które zapewniają długą żywotność produktów. 

Czytaj więcej
Filtruj Przyłącza kątowe czarne
więcej... mniej
Cena
39 - 65
od 39 do 65
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Uchwyt
więcej... mniej

Masz pytania?

przyłącze kątowe czarne

Przyłącze kątowe w kolorze czarnego matu — zalety

Znajdujące się w naszym sklepie przyłącza kątowe z uchwytem to produkty wysokiej jakości. Kolor czarny mat nadaje im elegancji i nowoczesności. Do ich zalet możemy zaliczyć przede wszystkim:

  • materiał (mosiądz), z którego są wykonywane, jest niezwykle trwały, odporny na korozje i wszelkiego rodzaju uszkodzenia
  • dostępne są w przeróżnych kształtach (m.in. okrągły i kwadratowy),
  • ze względu na zastosowany materiał wykazują właściwości antybakteryjne,
  • są estetyczne, prezentują się wyjątkowo.

Wszelkie szczegółowe informacje dot. konkretnego produktu znajdziesz w opisie. Materiał mosiądz oraz kolor czarny mat to wyjątkowe połączenie, które pozwoliło stworzyć stylowe i trwałe elementy, idealnie spełniające swoje zadanie. Jako producent armatury oferujemy również inne produkty do łazienki w kolorze czarnego matu. Sprawdź poszczególne kategorie!

czarne przyłącze kątowe

Jak dopasować przyłącze kątowe do kabiny?

Kabina prysznicowa pełni ważną funkcję w Twojej łazience — również dekoracyjną. Jeśli chcesz, by wszystkie elementy były ze sobą spójne, wybierz odpowiednie przyłącze kątowe. Przyłącze w kolorze czarnym będzie dobrą propozycją, jeśli pozostałe elementy również są czarne. Mowa tu o drążku, słuchawce czy uchwycie prysznicowym. Kolor płytek nie ma tak naprawdę dużego znaczenia. Czarny jest barwą uniwersalną, która pasuje zarówno do pasteli, jak i jaskrawych kolorów. Ważne jest jedynie, by w łazience nie było za ciemno. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku niewielkich łazienek, bowiem kolor ten pomniejsza optycznie wnętrze. Biały z kolei powiększa. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się płytki lastryko i patchwork, które w połączeniu z czarnym matem będą prezentować się zjawiskowo! Pamiętaj, że nasz sklep oferuje również wiele innych produktów. Jeśli masz wątpliwości co do zakupów i nie wiesz, które przyłącze kątowe będzie dla Ciebie najlepsze — z chęcią Ci doradzimy. Skontaktuj się z nami.