Uchwyty prysznicowe białe

3
Filtruj (0) Sortowanie

Uchwyt do prysznica jest akcesorium, bez którego ciężko wyobrazić sobie kąpiel. Jako producent armatury łazienkowej oferujemy szereg uchwytów w przeróżnych wersjach kolorystycznych, w tym m.in. w kolorze białym. Sami je projektujemy. Dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć produkty nowoczesne, dobrze wykonane i stylowe. Ciągle poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy coraz to ciekawsze rozwiązania. Podążamy za panującymi trendami oraz odpowiadamy na potrzeby naszych klientów.

Czytaj więcej
Filtruj Uchwyty prysznicowe białe
więcej... mniej
Cena
5 - 46
od 5 do 46
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Biały uchwyt prysznicowy

Uchwyt do prysznica biały marki Mexen, czyli wybieramy jakość!

Uchwyty prysznicowe wykonujemy z materiałów wytrzymałych i odpornych na korozję czy wszelkiego rodzaju zniszczenia. Jest to m.in. mosiądz posiadający cechy i właściwości wprost idealne do łazienki. Uchwyty prysznicowe w tym kolorze, ale także wszelkie drążki czy słuchawki prysznicowe świetnie sprawdzą się w każdym tak naprawdę wnętrzu — są uniwersalne. Posiadają różne kształty, które możesz dopasować do baterii prysznicowej oraz drążka. Nasze uchwyty świetnie sprawdzają się w swojej roli — pozwalają wygodnie odwiesić słuchawkę oraz niwelują ryzyko węża obijającego się o ściany kabiny. Dzięki nim słuchawka ma swoje stałe miejsce. Każdy uchwyt punktowy z naszej oferty jest produktem wprost niezawodnym, łatwym w czyszczeniu i montażu. Ponadto pozwala dostosować odpowiednio wysokość do indywidualnych potrzeb. Jednym z najczęściej wybieranych produktów jest uchwyt punktowy Mexen Cube w kolorze białym. Posiada ciekawy, kwadratowy kształt i wymiary 45 x 45 mm. Równie ciekawą propozycją jest uchwyt punktowy prysznicowy z serii Montreux. W odróżnieniu od poprzedniego modelu został on wykonany z tworzywa sztucznego.

nowoczesne uchwyty prysznicowe białe

Kiedy wybrać uchwyt punktowy biały?

Zależy Ci na jasnej, przytulnej łazience? Uchwyt punktowy biały będzie dla Ciebie wprost idealny! Zwróć również uwagę na białe słuchawki oraz drążki z naszej oferty — łącząc ze sobą te elementy, stworzysz wyjątkowy, jasny prysznic. Uchwyt w kolorze białym sprawdzi się również w czarno-białej łazience, granatowej, złotej, beżowej czy szarej — to kolor, który pasuje tak naprawdę do wszystkiego! Nie zapomnij wybrać odpowiedniego kształtu — kwadratowy uchwyt prysznicowy połącz z kwadratową bateri&