Zestawy baterii grafit

Urządzając łazienkę, na koniec zazwyczaj zostawia się wybór baterii łazienkowych. Najlepsze to te, łączące w sobie ergonomię z estetyką. Dlatego wybierając zestaw baterii, należy zwrócić uwagę na dane techniczne. W ofercie firmy Mexen posiadamy baterie najwyższej jakości, które wyróżnia nowoczesny design, będący odpowiedzią na potrzeby użytkowników. Sprawdź tę kategorię naszych produktów, a z pewnością znajdziesz rozwiązania odpowiednie do Twojej łazienki. Szczególnie jeśli interesują Cię innowacyjne produkty.

Czytaj więcej
Filtruj Zestawy baterii grafit
więcej... mniej
Cena
158 - 796
od 158 do 796
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Bateria umywalkowa
więcej... mniej
Bateria wannowa
więcej... mniej
Bateria prysznicowa
więcej... mniej
Bateria podtynkowa
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Zestaw natryskowy
więcej... mniej
Zestaw punktowy
więcej... mniej
Kolumna natryskowa
więcej... mniej
Zestaw na drążku
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Zestawy baterii grafit

Bateria prysznicowa – jaką wybrać?

Wybierając zestaw baterii łazienkowych należy pamiętać o tak istotnej kwestii, jak głowica. Wysoką żywotność głowicy zapewniają materiały najwyższej jakości. Popularnym rozwiązaniem są baterie termostatyczne. Technologie te są odpowiedzialne za temperaturę wypływającej wody. Baterie wannowe z termostatem to gwarancja idealnie zmieszanej ciepłej i zimnej wody. Częstym rozwiązaniem w większości baterii termostatycznych jest także perlator, dzięki któremu woda miesza się z powietrzem. Tym samym, oszczędzasz wodę, otrzymując intensywniejszy strumień przy mniejszych zużyciu. Wspomniana bateria prysznicowa dzieli się ze względu na sposób montażu:

  • ścienna,
  • podtynkowa.

W naszej ofercie znajduje się zarówno bateria umywalkowa jak i bateria prysznicowa, które można ze sobą dowolnie zestawiać i dopasować do wnętrza łazienki. Ceramiczna głowica to kolejna istotna cecha dobrych produktów.

Zestawy baterii grafit

Bateria umywalkowa grafit – zalety

Baterie łazienkowe wyróżniają się nie tylko różnorodnym zastosowaniem, ale także wysokimi walorami estetycznymi. Dzięki nim można także modyfikować wystrój wnętrza. Wybierając zestaw prysznicowy w kolorze grafit, dodaj pomieszczeniu nowoczesnego akcentu. W kolorze tym dostępna jest bateria umywalkowa, bateria prysznicowa i bateria wannowa. Armatura łazienkowa grafit marki Mexen to przede wszystkim najlepszy dostępny stosunek jakości do ceny. Zastosowane materiały sprawiają, że są one odporne na zarysowania i osadzanie się kamienia. Dzięki temu posłużą przez długie lata. Jako polski producent baterii łazienkowych, oferujemy produkty niezwykle eleganckie i uniwersalne. Na rynku wyróżnia nas duży wybór i dostępność armatury. Nasze baterie odnajdą się w nowoczesnym wnętrzu. Kolor grafit zapewnia ciekawy element aranżacyjny, a najwyższa jakość materiałów gwarantuje wysoki komfort użytkowania naszych baterii. Funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu i estetyczne - nasze produkty spełniają wszystkie wymagania klientów.