Zlewozmywaki granitowe z baterią czarne

Szukasz funkcjonalnego zlewozmywaka, który nie zajmie dużo miejsca w kuchni i usprawni realizację codziennych czynności? Oferta polskiego producenta Mexen obejmuje szeroki wybór granitowych zlewów, które będą odpowiednie zarówno do mniejszych, jak i większych kuchni. Niezależnie od tego czy preferujesz jasne modele, czy też stawiasz na zlew w ciemnej kolorystyce, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Poznaj nasze produkowane w Polsce zlewozmywaki granitowe z baterią!

Czytaj więcej
Filtruj Zlewozmywaki granitowe z baterią czarne
więcej... mniej
Cena
375 - 1016
od 375 do 1016
Seria
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Dłuższy bok
więcej... mniej
Krótszy bok
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Wyciągana wylewka
więcej... mniej
Wysokość baterii
więcej... mniej
Zasięg wylewki
więcej... mniej
Możliwość podłączenia filtra wody
więcej... mniej
Ilość komór
więcej... mniej
Podcięcia pod otwory
więcej... mniej
Ociekacz
więcej... mniej
Syfon automatyczny
więcej... mniej
Przelew
więcej... mniej
Kolor syfonu
więcej... mniej
Kolor zlewu
więcej... mniej
Kolor baterii
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Zlewozmywaki granitowe z baterią czarne

Zlewozmywak granitowy od Mexen — przegląd produktów

Zlewy do kuchni wykonane z granitu to świetny wybór dla osób, które stawiają na wysoką jakość i poszukują trwałych elementów wyposażenia wnętrza. Jeżeli masz dużą rodzinę, lubisz spędzać czas w kuchni i przygotowywać wyszukane potrawy, rozważ wybór zlewozmywaka dwukomorowego. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, ponieważ umożliwia wygodne zmywanie naczyń i przygotowanie produktów spożywczych do dalszej obróbki. Oczywiście, duży zlew granitowy zajmuje dużo miejsca, które można spożytkować na płytę indukcyjną czy mikrofalę, dlatego zastanów się nad swoimi faktycznymi potrzebami. Być może nie potrzebujesz dwóch komór? Równie praktycznym rozwiązaniem są granitowe zlewozmywaki 1,5-komorowe. W takich modelach występuje jedna duża komora i druga, nieco płytsza, przeznaczona do przechowywania umytych naczyń lub osuszania produktów spożywczych. Mała komora prezentuje się bardzo korzystnie w niewielkich wnętrzach i w żadnym wypadku nie odstaje od swojego dwukomorowego odpowiednika.

Zlewozmywaki granitowe z baterią czarne

Zlewozmywaki granitowe w stylu nowoczesnym od Mexen

Biorąc pod uwagę ciekawy design takiego, którym charakteryzują się nasze zlewozmywaki granitowe, warto rozważyć zakup niestandardowego wariantu kolorystycznego. Przykładowo, jeżeli zdecydujesz się na białą zabudowę, możesz zakupić biały zlew granitowy jednokomorowy lub półtorakomorowy, który stanie się centralnym elementem wyposażenia wnętrz. Jeżeli Twoja aktywność w kuchni ogranicza się do okazjonalnego gotowania, możesz zdecydować się na zakup zlewu jednokomorowego z ociekaczem. Takie zlewy kuchenne są bardzo poręczne i cieszą się coraz większą popularnością wśród osób dysponujących w niewielkim aneksem kuchennym. Granitowe zlewozmywaki z ociekaczem od Mexen występują w różnych wariantach kolorystycznych, z czego największym zainteresowaniem cieszą się modele w czarnym kolorze wyposażone w chromowaną baterie. Produkty od Mexen są w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne i odznaczają się niebywałą trwałością. Sprawdź sam nasze zlewozmywaki granitowe, bardzo estetyczne i odporne na przebarwienia oraz zarysowania, a następnie dokonaj porównania produktów dostępnych na stronie internetowej Mexen.