Dozowniki do mydła w płynie różowe złoto

3
Filtruj (0) Sortowanie

Współczesnym hitem wnętrzarskim są wszystkie artykuły wykonane z różowego złota. To wyjątkowe tworzywo zaskarbiło sobie serca ze względu na swój nietypowy wygląd. Dlatego zaprojektowaliśmy dozowniki do mydła w płynie zawierające elementy stworzone z tego właśnie tworzywa. Sprawdź, jak prezentują się nasze pojemniki i czy któryś z modeli nie będzie pasował do całej aranżacji łazienki. Zobacz, co firma Mexen przygotowała dla swoich klientów oraz jakie warianty dozowników są dostępne na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej
Filtruj Dozowniki do mydła w płynie różowe złoto
więcej... mniej
Cena
40 - 176
od 40 do 176
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Dozowniki do mydła w płynie różowe złoto

Dozownik na mydło – niezbędne wyposażenie każdej łazienki

Pojemniki do przechowywania produktów odkażających dłonie są bardzo popularnymi akcesoriami stosowanymi w przestrzeni kąpielowej. Ich budowa oraz forma pozwalają dozować odpowiednie ilości mydła bez niepotrzebnego kontaktu z zabrudzoną powierzchnią. Jest to duża zasługa pompki zastosowanej w dozowniku bowiem po naciśnięciu, nakładana jest bezpośrednio na dłoń, określona porcja produktu dezynfekującego. Taki wygląd pozwala w znacznym stopniu ograniczyć obcowanie z bakteriami. Obecne formy pojemników na mydło przybrały rozmaite kształty oraz pojemności. Dzięki temu z łatwością dostosowują się do danej aranżacji. Dodatkowo zastosowane materiały w trakcie ich produkcji np. różowe złoto, nadają im szczególnego charakteru oraz dużej odporności. Dlatego firma Mexen stworzyła wartą uwagi, własną kolekcję dozowników na mydło w płynie, z której każdy bez problemu znajdzie produkt idealny dla przestrzeni obok swojej umywalki. Bez wątpienia to bardzo funkcjonalne akcesoria łazienkowe, które powinny znajdować się we wszystkich pomieszczeniach kąpielowych.

Dozowniki do mydła w płynie różowe złoto

Co warto wiedzieć o dozowniku na mydło różowe złoto firmy Mexen?

Różowym złotem nazywamy połączenie miedzi i srebra z żółtym złotem. Dzięki temu nabiera ono swej przyjemnej, ciepłej i atrakcyjnej barwy. Współcześnie jest coraz częściej spotykanym odcieniem stosowanym w rozmaitych wnętrzach w tym i w łazience. Dozownik na mydło różowe złoto firmy Mexen bez problemu odnajduje się w każdym zastosowanym stylu, tym samym nadając mu luksusowego charakteru oraz szyku. Duże walory estetyczne i ogromna funkcjonalność sprawiają, że korzystanie z łazienki staje się coraz bardziej komfortowe. Zatem sprawdź, jak wyglądają pojemniki marki Mexen i wybierz nasz nowoczesny wariant o barwie różowego złota. Ogranicz kontakt z bakteriami, stosując nasze dozowniki na mydło! Nadaj swojej łazience ciekawego stylu, ciesz się łatwym nakładaniem preparatu dezynfekującego i poczuj się z naszym produktem wyjątkowo!