Dozowniki do mydła w płynie bezinwazyjne

Dozowniki do mydła to bardzo ważne akcesoria łazienkowe i obecnie spotykane są praktycznie w każdym domu. Jest to nie tylko funkcjonalny detal, lecz również elegancki element aranżacji przestrzeni kąpielowej. Dlatego zobacz jakie produkty do przechowywania środka do mycia rąk znajdziesz na stronie firmy Mexen. Jako producent dozowników do mydła w płynie, zadbaliśmy o to, aby nasze pojemniki wyróżniały się swoim wyglądem. Zobacz, jakie produkty możesz znaleźć w naszej ofercie, z których pomocą możesz dozować mydło w płynie kiedy tylko chcesz!

Czytaj więcej
Filtruj Dozowniki do mydła w płynie bezinwazyjne
więcej... mniej
Cena
40 - 176
od 40 do 176
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Dozowniki do mydła w płynie bezinwazyjne

Dozownik do mydła — praktyczny pojemnik przystosowany do montażu na ścianie

Rynek wnętrzarski oferuje mnogość akcesoriów odpowiednich do mocowania w różnych miejscach przestrzeni kąpielowej. Z tego powodu zaprojektowaliśmy elegancki dozownik na mydło, który nadaje się do montażu w każdej łazience. Należy wiedzieć, że pojemnik firmy Mexen, do przechowywania tego płynu, został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, którego design pozwala na bezproblemowe dopasowanie się do każdego wnętrza. Dozowniki na mydło możesz przytwierdzić na ścianie w dwojaki sposób. Pierwszy wykonywany jest za pomocą wkrętów, drugi — metodą bezinwazyjną, czyli bez wiercenia. Każdy sposób montażu jest niezwykle skuteczny i sprawdzi się we wszystkich rodzajach łazienek. Obecnie, automatyczny dozownik mydła zaczyna cieszyć się dużą popularnością. Wiedz, że ten bezdotykowy produkt możesz także umieścić w swoim domu, choć bywa on najczęściej spotykany jako podstawowy element łazienki publicznej. Urządzenia na mydło w płynie służą pomocą w nakładaniu mydła w żelu, dzięki czemu ograniczany jest kontakt z bakteriami.

Dozowniki do mydła w płynie bezinwazyjne

W czym przechowywać mydło płynie — co musisz wiedzieć na temat dozowników?

Zarówno automatyczne dozowniki, jak i np. uniwersalny pojemnik na mydło, to produkty o różnorodnej pojemności, które pasują niemalże do każdego wnętrza. Oznacza to, że warianty bezdotykowe oraz klasyczne pojemniki, zostały zaprojektowane przede wszystkim do dozowania mydła, niezależnie od tworzywa użytego podczas produkcji. W związku z tym, jako firma Mexen, twórca armatury do łazienki zaprojektowaliśmy dozowniki na mydło w płynie z tworzywa sztucznego oraz z materiału takiego jak stal nierdzewna. W naszej ofercie znajdziesz produkty o różnym stylu, których design z pewnością Cię zachwyci! Dozowników do mydła w płynie przystosowanych do montażu bez wiercenia możesz znaleźć wiele w naszym sklepie. To praktyczny i uniwersalny model, który sprawdzi się w każdej łazience, niezależnie od wyglądu jej wnętrza. Dlatego sprawdź nasze dozowniki na mydło i wybierz odpowiedni dla siebie model. Zastosuj nasz pojemnik na mydło przy swojej umywalce!