Dozowniki do mydła w płynie białe

Rynek wnętrzarski mocno wpłynął na bogactwo dostępnych artykułów łazienkowych. Dlatego jako polski producent produktów do przestrzeni kąpielowej, firma Mexen, zaprojektowaliśmy nowoczesne dozowniki do mydła w płynie. Bez wątpienia akcesoria tego typu są niezwykle przydatne, zwłaszcza w okolicy umywalki. Zatem zobacz jak forma naszych dozowników na mydło, potrafi w łatwy sposób nadać wnętrzu Twojej łazienki, ciekawego charakteru. Sprawdź, jak wygląda nasza oferta produktów tego typu i wybierz coś dla siebie!

Czytaj więcej
Filtruj Dozowniki do mydła w płynie białe
więcej... mniej
Cena
40 - 176
od 40 do 176
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Dozowniki do mydła w płynie białe

Dozowniki do mydła – dlaczego jest przydatnym artykułem łazienkowym?

Mycie rąk jest niezwykle istotne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Dodatkowo aktualnie najczęściej stosowanym produktem jest mydło w płynie, które kiedyś obecne było w każdym domu w formie kostki. Dozownik na ten środek bakteriobójczy jest bardzo praktyczny, ponieważ to rozwiązanie pozwala w znaczny sposób ograniczyć bezpośredni kontakt z patogenami. Co więcej, produkt ten zbudowany jest w taki sposób, że wypompowuje za każdym razem odpowiednią (i taką samą) ilość mydła. Z powodu bardzo dużej popularności oraz chcąc zadowolić naszych klientów, zaprojektowaliśmy wiele modeli dozowników. Tym samym dają im szeroki wybór właściwego kształtu oraz barwy, takiego pojemnika. Najczęściej wybieraną wersją jest ta o białym kolorze. Wynika to z faktu, że biały potrafi dostosować się niemalże do każdego stylu panującego w danej łazience. Dozowniki do mydła w płynie firmy Mexen, cenione są za swój schludny wygląd oraz dużą funkcjonalność. Bez wątpienia jest to przydatny element wyposażenia każdej łazienki.

Dozowniki do mydła w płynie białe

Co musisz wiedzieć o dozowniku na mydło marki Mexen?

Nasze produkty do przechowywania środków dezynfekujących powierzchnię dłoni, cechują się doskonałym wykonaniem. Zawdzięczają to materiałom wykorzystanym do ich produkcji. Należy wiedzieć, że dzięki naszym dozownikom na mydło w płynie w łatwy sposób zachowasz w swej łazience porządek. Dzięki temu przestrzeń stanie się po części wnętrzem luksusowym i przyjemnym w użytkowaniu. Wiedz, że taki pojemnik wyposażony jest w specjalną pompkę, która pozwala dozować właściwą porcję mydła bezpośrednio na dłoń. Dlatego też to rozwiązanie, spotykane jest nawet w miejscach użytku publicznego. Zatem zobacz jakie produkty oferujemy na naszej stronie internetowej. Nasze akcesoria są godne uwagi w związku ich trwałą budową, ciekawą barwę oraz nowoczesnym kształtem. Sprawdź, czy wśród naszych dozowników nie ma modelu odpowiedniego dla Twojej łazienki. Zastosuj nasze produkty w swojej łazience i ciesz się łatwym dozowaniem mydła, za każdym razem, gdy tego potrzebujesz!