Ściągaczki czarne

2
Filtruj (0) Sortowanie

Ściągaczka do wody to jedno z akcesoriów do łazienki, które jest niezbędne w każdym domu. Używana regularnie uniemożliwia powstawanie trudnych do zmycia zacieków. Niezależnie od powierzchni, z której będziesz zbierać resztki wody, możesz mieć pewność, że nasza ściągaczka sobie poradzi. Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej. Możesz liczyć u nas na najwyższy poziom obsługi klienta i najwyższą jakość produkowanych przez nas produktów. Przekonaj się o tym już dziś — wybierz ściągaczkę do wody. Gwarantujemy, że będzie to dobry wybór!

Czytaj więcej
Filtruj Ściągaczki czarne
więcej... mniej
Cena
43 - 60
od 43 do 60
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej

Masz pytania?

Nie szoruj szyb w łazience — kup ściągaczki do wody!

Jeżeli nie masz jeszcze w swoim koszyku ściągaczki do wody, musisz koniecznie poznać ofertę produktów marki Mexen. Znajdziesz ją na naszej stronie. Akcesoria łazienkowe, które mamy w ofercie, są wysokiej jakości, a ich dostępność nigdy nie stanowi problemu, dzięki temu, że jesteśmy producentem. Produkty, które tworzymy, w tym i każda ściągaczka do wody, powstają od pomysłu aż do przygotowania przesyłki w naszej siedzibie. Na każdym etapie ściągaczka do wody jest sprawdzana, po to, aby produkt końcowy, który przyjdzie Ci z pomocą, nie posiadał żadnych wad i był dostosowany do Twoich potrzeb. Usuń zacieki z wody z szyb, kabin prysznicowych i luster. Zadbaj o swoją łazienkę i ułatw sobie sprzątanie. Korzystając ze ściągaczki, nie będziesz musieć spędzać długich godzin na szorowaniu osadu.

Komfort sprzątania, bez porównania, czyli idealna ściągaczka do wody

Ściągaczka do wody sprawia, że sprzątanie powierzchni szklanych (szyb, drzwi przeszklonych), jest bez porównania prostsze. Dlaczego? Zbierając z nich na bieżąco wodę, uniemożliwiasz powstawanie zacieków z mydła, czy osadów z kamienia. Wiesz pewnie, jak ciężko je doszorować. Często nie pomaga żadna chemia, a Ty musisz spędzać długie godziny, na próbie wyczyszczenia szyb prysznicowych, zamiast się relaksować. Nie musisz się martwić, że ściągaczka do wody nie będzie pasować do Twojej aranżacji. Nasz sklep został wyposażony w ściągaczki do szyb w kolorze czarnym i wielu innych. Nasze produkty są również eleganckie, więc śmiało możesz je powiesić na ścianie. Ściągaczka do szyb, to produkt, który potrzebny jest w każdym domu. Kolor czarny sprawia, że będzie pasować do praktycznie każdej łazienki. Zadbamy o to, żeby dostawa przebiegła bezproblemowo. Zrób u nas zakupy — gwarantujemy, że nie będziesz żałować!