Ściągaczki na przyssawkę

2
Filtruj (0) Sortowanie

Mexen to polski producent armatury łazienkowej. Mexen to my — ludzie, którzy od lat związani są z branżą wyposażenia łazienek. Wiemy, co jest ważne przy projektowaniu łazienki, na co zwracają uwagę wykonawcy i co najbardziej interesuje klienta. Dodaj do tego naszą pasję, która skutkuje tym, że nasze produkty są najwyższej jakości i otrzymasz wzór na produkt idealny. Mamy przyjemność przedstawić Ci ściągaczkę do wody, do montażu której potrzebna jest przyssawka, którą oczywiście znajdziesz w zestawie.

Czytaj więcej
Filtruj Ściągaczki na przyssawkę
więcej... mniej
Cena
43 - 60
od 43 do 60
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej

Masz pytania?

Ściągaczki na przyssawkę

Ściągaczka do wody — dodaj ją do swojej listy zakupów!

Jeżeli tak jak my nienawidzisz myć okien — dodaj do listy zakupów naszą ściągaczkę. Jeżeli tak jak my, o ból głowy przyprawia Cię perspektywa szorowania kabiny łazienkowej — dodaj do listy zakupów naszą ściągaczkę. Jeżeli nie możesz już patrzyć na osad z mydła na drzwiach od prysznica, masz dwie opcje: albo zamknij oczy, albo: dodaj do listy zakupów naszą ściągaczkę. Jeżeli słabo Ci się robi na myśl o tym, że musisz przewiercić kolejny produkt do ściany swojej łazienki — dodaj do listy zakupów naszą ściągaczkę (przyssawki załatwią sprawę). Jeżeli nie możesz znieść myśli o tym, że żeby doczyścić osad z kamienia na szybach w łazience, konieczne będzie użycie produktów chemicznych — dodaj do listy zakupów naszą ściągaczkę. Jeżeli już boli Cię kręgosłup, kiedy patrzysz na swój prysznic i zastanawiasz się, jak umyć drzwi od wewnętrznej strony — dodaj do listy zakupów naszą ściągaczkę. Jak widzisz, na każdy Twój problem, z pomocą przychodzi ściągaczka! Cóż zatem więcej powiedzieć? Dodaj ją do listy zakupów!

Ściągaczki na przyssawkę

Ściągaczki do wody — informacje dla klienta

W naszej firmie najważniejsza jest jakość produktu. Tuż za nią, ledwie kilka centymetrów dalej jest wygląd, który trafi w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Do tworzenia nowych produktów mamy sztab zaufanych specjalistów. Mają oni wieloletnie doświadczenie w branży, jednak cały czas się rozwijają. Obserwują zmieniający się rynek, podziwiają nowe trendy. Łączą najnowsze technologie z ponadczasową klasyką. Zobacz, jak im to idzie, chociażby na przykładzie naszych ściągaczek. Informacje techniczne dotyczące każdego naszego produktu znajdziesz w zakładce „Opis techniczny”. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy tu by Ci pomóc. W zakładce kontakt znajdziesz okienko. Dodaj do niego swoje pytanie, a specjalista z naszego zespołu udzieli Ci na nie odpowiedzi. Postaw na jakość i doskonały design. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny. Już dziś wybierz produkty marki Mexen!