Ściągaczki różowe złoto

Różowe złoto, to trend w branży wnętrzarskiej, który utrzymuje się od wielu lat. Zagościł on na stałe do wachlarza kolorów inspirowanych metalami. Jak przewidują specjaliści, przez wiele lat nie wyjdzie z mody. Projektanci Mexen, którzy na są na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami z naszej branży, postanowili stworzyć serię produktów w tym kolorze. Jednym z nich są ściągaczki do wody. Ściągaczki do wody, to narzędzie, dzięki któremu nie musisz spędzać godzin na myciu kabiny prysznicowej. Zobacz, jak pięknie wyglądają!

Czytaj więcej
Filtruj Ściągaczki różowe złoto
więcej... mniej
Cena
43 - 60
od 43 do 60
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Ściągaczki różowe złoto

Ściągaczki do wody w kolorze różowego złota — hit czy kit?

Naszym zdaniem — hit! Nie dość, że sprawiają, że człowiek nie musi używać co najmniej raz w tygodniu mocnej chemii czyszczącej, to jeszcze wyglądają oszałamiająco! Jeżeli będziesz regularnie, po każdy prysznicu, zbierać wodę ze szklanych ścianek kabiny, nie będziesz musieć się martwić osadami z mydła i zaciekami. Co równie ważne — regularne zbieranie wody nie pozwala na tworzenie się kamienia. Należy również pamiętać, że bakterie i grzyby najlepiej rozwijają się na wilgotnych podłożach. Jeżeli takich nie ma, trudniej o ich namnażanie a co za tym idzie i choroby nimi wywoływane. No i ten wygląd! Niesamowity kolor będzie pasował do praktycznie każdego wnętrza. Ściągaczka do wody w kolorze różowego złota, to oczywisty wybór przy stylu glamour. Mniej oczywistym wyborem jest przy wnętrzach w estetyce loftowej, czy industrialnej. Może jednak stanowić ciekawą alternatywę dla wszechobecnej miedzi. Różowe złoto sprawdzi się zarówno w eklektycznych pomieszczeniach jak i tych klasycznych. Wybierz ściągaczkę do wody z różowego złota i ciesz się niebanalnym wyglądem i pełną funkcjonalnością!

Ściągaczki różowe złoto

Ściągaczki różowe złoto — wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Do produkcji ściągaczki w kolorze różowe złoto użyto, między innymi, stali nierdzewnej. Dzięki temu, że zastosowaliśmy ten rodzaj materiału, ściągaczka jest nie tylko odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim nie rdzewieje. Stal nierdzewna, nie wchodzi w reakcje z wodą. Dodatkowo pokryliśmy ją powłoką zabezpieczającą i lakierem w kolorze różowego złota. W zależności od wybranego modelu dostępne są różne metody montażu. Najpopularniejsze są ściągaczki z uchwytem montowanym na taśmę. Jest to wygodne, bezinwazyjne rozwiązanie, które nie uszkadza ściany. Zastosowana taśma jest wytrzymała — nie musisz się martwić, że spadnie w najmniej oczekiwanym momencie. Przekonaj się już dziś o tym, że jakość i unikalny wygląd nie zawsze muszą iść w parze z wygórowaną ceną. Dzięki temu, że wszystkie nasze linie produkcyjne znajdują się w Polsce i nie zlecamy żadnych zadań podwykonawcom, możemy zaoferować Ci bardzo konkurencyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę! Zapraszamy na zakupy!