Systemy prysznicowe podtynkowe 3-wyjściowe

System prysznicowy stanowi nowoczesne rozwiązanie do łazienki. Będąc polskim producentem armatury łazienkowej Mexen, możemy zaproponować Ci wiele 3-wyjściowych modeli. Są to produkty dobrze wykonane, nowoczesne i zgodne z trendami. Sami je projektujemy, uwzględniając każdy, nawet najmniejszy detal! Dzięki temu odpowiadają na potrzeby konsumentów i ciągle zaskakują. Zajrzyj do naszego sklepu — z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Czytaj więcej
Filtruj Systemy prysznicowe podtynkowe 3-wyjściowe
więcej... mniej
Cena
435 - 558
od 435 do 558
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Bateria
więcej... mniej
Dysze boczne
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Systemy prysznicowe podtynkowe 3-wyjściowe

Czym wyróżniają się 3-wyjściowe systemy podtynkowe Mexen?

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać system prysznicowy naszej firmy? Powodów jest wiele! Przede wszystkim nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. W etapie produkcji uczestniczą wyłącznie osoby doświadczone, posiadające odpowiednie umiejętności wiedzę. Wykorzystujemy wyłącznie jakościowe materiały. Wszystko to sprawia, że są to produkty trwałe, odporne na uszkodzenia oraz o długiej żywotności. Kolejnym atutem 3-wyjściowych systemów Mexen jest ich niebanalny styl. Sami je projektujemy! To, co również docenisz — to szeroka oferta. Wśród kształtów systemów, masz do wyboru m.in. prostokątny, okrągły oraz kwadratowy. Kolorów również jest całkiem sporo — to czerń, biel, grafit, złoto, różowe złoto oraz chrom. Bez najmniejszego problemu znajdziesz system, który będzie pasować do Twojej łazienki — jej stylu, jak i metrażu. Staramy się również wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania, dzięki którym korzystanie z naszych produktów jest przyjemne i wygodne! To m.in. materiał odporny na zginanie i skręcanie, a także powłoka ułatwiająca czyszczenie.

Systemy prysznicowe podtynkowe 3-wyjściowe

W jakiej łazience sprawdzi się system podtynkowy 3-wyjściowy?

Nie wiesz, czy system 3-wyjściowy będzie odpowiedni dla Twojej łazienki? To, o czym przede wszystkim musisz pamiętać — to montaż. Przed zainstalowaniem systemu koniecznie jest przygotowanie odpowiednich otworów, a co się z tym wiąże — konieczność kucia ścian. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz zdecydować się na taką ingerencję, być może dobry, pomysłem będzie tradycyjny zestaw prysznicowy lub gotowa kabina? Takie modele również znajdziesz w naszym sklepie! Poza tym, tego typu system sprawdzi się tak naprawdę w każdej łazience. Zapewnia on niebywały komfort i wygodę, daje również sporo możliwości pod względem aranżacji wnętrza. Nie będziesz miał problemu z dopasowaniem konkretnego produktu. Nasza oferta obejmuje setki różnych propozycji, zatem z pewnością któraś z nich odpowie na Twoje i Twojej łazienki potrzeby! System prysznicowy podtynkowy 3-wyjściowy to połączenie funkcjonalności, stylu i jakości. Jeśli chcesz wprowadzić takie rozwiązanie do swojej łazienki, zachęcamy do zakupów!