Systemy prysznicowe podtynkowe z dyszami bocznymi

Stwórz komfortową i praktyczną kabinę prysznicową — wybierz system podtynkowy z dyszami! Dostępne w sklepie Mexen modele są dobrze wykonane, nowoczesne i zgodne z trendami. Odpowiadają na potrzeby konsumentów i służą przez lata! Naprawdę warto się z nimi zapoznać! Jako polski producent armatury łazienkowej i jednocześnie jej projektant, dokładamy wszelkich starań, by móc zaproponować naszym klientom jak najciekawsze rozwiązania — zarówno pod względem jakości, funkcjonalności, jak i stylu.

Czytaj więcej
Filtruj Systemy prysznicowe podtynkowe z dyszami bocznymi
więcej... mniej
Cena
435 - 558
od 435 do 558
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Bateria
więcej... mniej
Dysze boczne
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Systemy prysznicowe podtynkowe z dyszami bocznymi

Czym jest zestaw prysznicowy podtynkowy z dyszami?

Zestaw prysznicowy podtynkowy z dyszami bocznymi to innowacyjne, niebywale komfortowe rozwiązanie. Umożliwia stworzenie nowoczesnej i oryginalnej kabiny prysznicowej. Ze względu na podtynkowy montaż, większość elementów nie jest widoczna. Pozwala to znacznie zyskać na końcowym efekcie wizualnym, ale także i na funkcjonalności. Tego typu montaż wbrew pozorom nie jest wcale skomplikowany, jednak wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Dysze boczne to dodatkowe udogodnienie, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi! Umili wieczorny, ciepły prysznic, a to przecież jeden z najlepszych sposobów na relaks po zabieganym, męczącym dniu. Boczne dysze to więc komfortowe, ale także i zdrowe rozwiązanie. Podobnie jak i baterię, deszczownicę oraz wszystkie pozostałe elementy — dysze również zamontujesz w dowolnie wybranym miejscu. Od teraz podczas kąpieli będzie Ci towarzyszyć łagodny strumień deszczowy.

Systemy prysznicowe podtynkowe z dyszami bocznymi

Jak wybrać system podtynkowy z dyszami bocznymi?

Przymierzasz się do zakupu tego typu systemu prysznicowego? Musisz zwrócić uwagę na szereg istotnych czynników. Zaliczyć do nich możemy przede wszystkim wykorzystane przy produkcji materiały. Mają one niebagatelne znaczenie. To w dużym stopniu od nich zależy odporność na uszkodzenia, a także żywotność całego systemu. Nie zapomnij również dokładnie przyjrzeć się danym technicznym. Ogromne znaczenie ma np. długość węża czy odległość od ściany. Dostosuj te dane do swoich potrzeb oraz potrzeb domowników. System prysznicowy podtynkowy powinien w końcu umożliwiać komfortowe i przyjemne kąpiele! Oczywiście także i styl nie pozostaje bez znaczenia. Zwróć uwagę na nasze modele, bowiem jest ich naprawdę sporo. Wybierzesz dowolny kolor, jak i kształt. Może to być okrągły system chromowany czy prostokątny system w kolorze różowego złota. Przeanalizuj dostępne propozycje i wybierz najlepszą! W razie wątpliwości związanych z wyborem produktu lub pytań dotyczących naszego asortymentu, napisz do nas maila lub zadzwoń, a my postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania, które Cię nurtują. Sprawdź również pozostałe nasze produkty i poznaj wszystkie kategorie w naszym sklepie online!