Systemy prysznicowe podtynkowe 5-wyjściowe

Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej Mexen. Oferujemy szereg interesujących systemów prysznicowych. Każdy z dostępnych modeli został odpowiednio wykonany, jest nowoczesny oraz zgodny z trendami, które obecnie panują. Na bieżąco analizujemy wprowadzane na rynek rozwiązania oraz sami projektujemy nasze artykuły. Wszystko to sprawia, że odpowiadają na potrzeby konsumentów i są wprost wyjątkowe! Nie wierzysz? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Czytaj więcej
Filtruj Systemy prysznicowe podtynkowe 5-wyjściowe
więcej... mniej
Cena
435 - 558
od 435 do 558
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Bateria
więcej... mniej
Dysze boczne
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Systemy prysznicowe podtynkowe 5-wyjściowe

Czym są zestawy prysznicowe podtynkowe?

Zestaw prysznicowy podtynkowy to rozwiązanie wprost idealne do nowoczesnych i stylowych łazienek. W jego skład wchodzi szereg istotnych elementów, niezbędnych do stworzenia funkcjonalnej kabiny prysznicowej. To m.in. bateria, deszczownica, wąż i wylewka. Wszystko zależy od konkretnego produktu, który wybierzesz. Tego typu zestaw, jak sama nazwa wskazuje — charakteryzuje się montażem podtynkowym. Co to oznacza w praktyce? Znaczna część całego zestawu będzie znajdować się za ścianą. Widoczne są wówczas jedynie te elementy, które są użytkowane. Zestaw prysznicowy podtynkowy charakteryzuje się najczęściej minimalistycznym stylem. Ukryte elementy niosą za sobą szereg korzyści, w tym m.in. lepsze efekty wizualne czy też łatwość utrzymania systemu w czystości. To, co również charakteryzuje taki system to ogromne możliwości pod względem aranżacji. Baterię możesz zamontować na innej ścianie niż deszczownicę. Ponadto prysznic może mieć dowolnie wybrane wymiary. Brzmi ciekawie, prawda?

Systemy prysznicowe podtynkowe 5-wyjściowe

Kolorystyka i styl systemu prysznicowego a pozostała część łazienki

Choć to, co ma największe znaczenie w wyborze odpowiedniego systemu prysznicowego to jego dane techniczne, warto jednak pamiętać, że styl także nie pozostaje bez znaczenia. Każdy z nas chce stworzyć wnętrze, które jest spójne i estetyczne. Jeśli więc interesuje Cię konstrukcja podtynkowa, zapoznaj się z dostępnymi wersjami. W naszej ofercie znajdziesz ich wiele — jest to kilka różnych kształtów i sporo kolorów. Najbardziej uniwersalną propozycją będzie okrągły system prysznicowy chromowany. Charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia, ponadto jego charakterystyczny błysk przyciąga uwagę! Ciekawe rozwiązanie może stanowić również grafitowy system prysznicowy prostokątny. To nowoczesny i minimalistyczny model, który idealnie odnajdzie się w ciemnych i prostych łazienkach! Z kolei jeśli chcesz stworzyć eleganckie wnętrze, zwróć uwagę na nasze zestawy w złotym i złoto-różowym kolorze. Takie barwy połączysz z kolorami natury, ale także i wieloma innymi propozycjami. Możliwości masz naprawdę wiele — wykorzystaj je dobrze! Jako producent zachęcamy - sprawdź wszystkie nasze produkty, które pogrupowaliśmy w czytelne kategorie!