Umywalki wiszące

50
Filtruj (0) Sortowanie

Umywalki wiszące, które znajdziesz wśród produktów polskiej marki Mexen to najbardziej popularne rozwiązania, które wybierają nasi klienci. Oznacza to, że konsumenci wybierają do swoich domów materiał, który posłuży im wiernie przez wiele lat. Ceramika, której używamy do produkcji posiada najwyższą jakość, dzięki czemu nasze umywalki przez długie lata prezentują się doskonale. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkie informacje dotyczące produktów, które mogą Cię zainteresować. Wybierz polską jakość z Mexen!

Czytaj więcej
Filtruj Umywalki wiszące
więcej... mniej
Cena
129 - 1073
od 129 do 1073
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Dłuższy bok
więcej... mniej
Krótszy bok
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Powierzchnia
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej
Otwór na baterie
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Przelew
więcej... mniej

Masz pytania?

Polecane kategorie

umywalki wiszące

Dlaczego umywalki wiszące cieszą się taką popularnością?

Kupując umywalkę, pamiętaj, aby dobrać do niej odpowiednią baterię. Bardzo często uwzględniamy otwór na baterię w umywalce i dopasowujemy do niego kształt baterii, które również znajdziesz w naszej ofercie. Dlatego zawsze wiemy, że dany produkt będzie uniwersalny do wielu umywalek. Zobacz, jaka umywalka ścienna wpasowuje się w Twój wymarzony typ. Produkty, takie jak umywalki łazienkowe wiszące cenione są ze względu na swoją niską ingerencję w zajmowanie przestrzeni w łazience. Z tego powodu wielu właścicieli, mających łazienki o niewielkim metrażu z pewnością je doceni. Umywalka łazienkowa wisząca, którą możemy umieścić na dowolnej wysokości, pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Przeglądając strony z dostępnymi modelami, wybierz ten, który idealne wtopi się w miejsce w Twojej łazience. Jako producent Mexen tworząc klasyczne umywalki sprawiamy, że każda łazienka może zmienić swój charakter. Przy wsparciu uniwersalnej bieli, mamy pewność, że zakupiona umywalka idealne dopełni wykończenie łazienki.

umywalka wisząca

Umywalka wisząca – co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Wiszące umywalki łazienkowe występują w różnych formach. To sprawia, że możesz znaleźć najlepszy model do swojej łazienki. Kolekcja, w której znajdują się nowe umywalki łazienkowe wiszące, obejmuje modele, które świetnie wtapiają się w nowoczesne wnętrza, a wysoka jakość ceramiki gwarantuje utrzymanie doskonałej prezencji na lata. Pamiętaj także, że ten typ umywalek sprawia, że przestrzeń pod nimi jest zupełnie wolna, dzięki czemu możesz postawić tam dowolne rzeczy. Dodaj to tego fakt, że przy tej umywalce mycie podłogi będzie dużo łatwiejsze, ponieważ masz pełen dostęp do jej powierzchni. Umywalki wiszące mimo swojej minimalistycznej formy mają pewien uciążliwy element. Jest nim wystająca instalacja hydrauliczna. Na szczęście jako producent, zadbaliśmy o tę kwestię. Przeglądając strony z modelami umywalek, koniecznie dodaj opcje osłonięcia tego elementu. Dzięki temu będziesz mieć wymarzoną umywalkę.