Wylewki do baterii białe

2
Filtruj (0) Sortowanie

Z roku na rok popularność wanien łazienkowych rośnie. Nie ma to jak wrócić do domu po tygodniu ciężkiej pracy i móc cieszyć się chwilami relaksu w gorącej wodzie. Jako producent armatury łazienkowej, wiemy, jak ważne jest, aby w takich chwilach otoczenie było spójne i estetyczne. Dbając o spokój i harmonię klientów, firma Mexen wyprodukowała ponadczasowe, białe wylewki do baterii. Postaw na najwyższą jakość, którą oferuje nasza firma. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wylewek do baterii.

Czytaj więcej
Filtruj Wylewki do baterii białe
więcej... mniej
Cena
35 - 66
od 35 do 66
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Zasięg wylewki
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Wylewki do baterii białe

Postaw na biel - wybierz białe wylewki do baterii

Wylewki do baterii w kolorze białym będą pasowały do każdego wnętrza. Nowoczesne, pastelowe wnętrza będą dla nich świetnym tłem. Białe wylewki mogą również stanowić unikalny akcent kontrastowy dla czarnych płytek z efektem marmuru. W naszej ofercie dostępne w kolorze białym są dwie serie wylewek do baterii. Pierwsza z nich to Cube. Ze względu na swój kształt - prostokątny z ostrymi krawędziami - będzie idealnie pasować do modernistycznych, nowoczesnych wnętrz. Zasięg wylewek z tej serii wynosi 142 mm. Drugą z nich jest linia Kai. To klasyczne, okrągłe rozwiązanie świetnie sprawdzi się w tradycyjnych łazienkach. W tym przypadku zasięg wylewek to 174 mm. Oczywiście te podziały nie są w żaden sposób narzucone - wiemy, że nasi klienci to ludzie kreatywni i z ogromnym poczuciem estetyki, dlatego sam zadecyduj, która sprawdzi się najlepiej w Twoim wnętrzu. Każda z tych serii powstała w naszej firmie - od pomysłu i projektu aż po ostatni etap produkcji. Do stworzenia białych wylewek do baterii użyliśmy najwyższej jakości mosiądzu. Zaufaj polskiej marce - poznaj nasze produkty!

Wylewki do baterii białe

Wszystko, co musisz wiedzieć o wylewkach do baterii firmy Mexen

Autorami projektów serii Kai i Cube (tak jak zresztą i każdej naszej serii) są polscy projektanci. To zespół ludzi, których pasją jest wnętrzarstwo. Śledzą najnowsze trendy, analizują rynek i przewidują, w którą stronę będzie podążała moda. Każdy produkt jest efektem miesięcy planowania, analizowania i dopracowywania projektu w najmniejszym szczególe. Kiedy projekt jest gotowy, powstaje prototyp. Prototyp bada się. Sprawdza się jego wytrzymałość, weryfikuje pod każdym kątem. Jeżeli jesteśmy pewni, że produkt jest najwyższej jakości i zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, zaczynamy produkcję. Kontrola jakości, to jeden z najbardziej rozbudowanych działów w naszej firmie - każda z wylewek do baterii musi spełniać nasze wyśrubowane normy, aby mogła trafić w ręce klienta. Sprawdź, jak niezawodne są nasze białe wylewki do baterii!