Wylewki do baterii grafitowe

2
Filtruj (0) Sortowanie

Wylewka do baterii to nieodłączny element każdej łazienki. Dzięki niej jesteś w stanie szybko napełnić wannę po długim, męczącym dniu i zrelaksować się w gorącej wodzie. Jest to przedmiot, który zwraca na siebie uwagę. Dlatego dobrze jest zadbać o to, aby wylewka stanowiła spójną całość z resztą wnętrza. Grafitowa wylewka będzie uniwersalnym rozwiązaniem do każdego typu łazienki. Jesteśmy polskim producentem, armatura łazienkowa powstaje w Mexen od pomysłu aż po produkcję. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Czytaj więcej
Filtruj Wylewki do baterii grafitowe
więcej... mniej
Cena
35 - 66
od 35 do 66
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Zasięg wylewki
więcej... mniej

Masz pytania?

Wylewki do baterii grafitowe

Wylewki do baterii grafitowe w ujęciu technicznym

Wylewki grafitowe, które produkujemy, wykonane są z mosiądzu. Uformowany przedmiot pokrywany jest, przy użyciu metody malowania proszkowego, lakierem w kolorze grafitowym. Wylewki do baterii są wylewkami ściennymi - montuje się je bezpośrednio na ścianie, dzięki czemu nie zabierają dodatkowej powierzchni. Miejsce montażu zależy od Ciebie i projektu. Z autopsji możemy podpowiedzieć, że znacznie wygodniej jest, kiedy bateria znajduje się przy dłuższej części wanny. Pozwala to na komfortową regulację strumienia wody bez zmieniania pozycji. Wylewki dostępne są w dwóch rozmiarach - o zasięgu 174 mm i krótsza, o zasięgu 142 mm. Jeżeli nie wiesz, którą wybrać, skontaktuj się z nami! W ofercie dysponujemy wylewkami w kolorze grafitowym z serii: Kai i Cube. Seria Kai charakteryzuje się klasycznymi, opływowymi kształtami i łagodnymi liniami. Seria Cube z kolei, to kwintesencja współczesności - kąty proste, ostre krawędzie. Którą wybierzesz dla siebie?

Wylewki do baterii grafitowe

Wszystko, co musisz wiedzieć grafitowych wylewkach do baterii

Wylewka do baterii nie służy tylko i wyłącznie do napuszczania wody do wanny. Korzysta się z niej także w życiu codziennym. Łatwiej wlać wodę do miski czy do wiadra, wstawiając je do wanny i odkręcając wodę, niż trzymać je jedną ręką, a drugą próbować utrzymać rączkę od prysznica czy na siłę wpychać pojemnik pod kran przy umywalce, by finalnie, wyciągając go stamtąd, rozlać większość cieczy na podłogę. Wylewka ścienna będąca częścią baterii stanowi również element dekoracyjny. Powinien zatem współgrać ze stylistyką łazienki. Remont łazienki robi się relatywnie rzadko, dlatego warto postawić na ponadczasowe kolory. Dlatego w praktycznie każdym wnętrzu, idealnie sprawdzi się grafitowa wylewka do baterii. Ten uniwersalny kolor będzie świetnie się komponować z każdym nurtem wnętrzarskim, nie stanowiąc jednocześnie przeciwwagi dla innych kolorów. Sprawdź również nasze inne kolory wylewek do baterii. Zapraszamy na zakupy!