Wylewki do baterii umywalkowej

Sklep naszej firmy Mexen to miejsce w którym znajdziesz produkty łazienkowe najwyższej jakości. Jako producent armatury łazienkowej zapewniamy Ci dostęp szerokiej gamy produktów przygotowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów w branży. Co więcej, nasi specjaliści korzystają przy projektowaniu oraz produkcji wyrobów łazienkowych z najbardziej zaawansowanych technologi. Sprawdź jakie wylewki najlepiej będą dopasowane do Twoich potrzeb i wybierz najbardziej optymalne rozwiązanie dla swojej łazienki.

Czytaj więcej
Filtruj Wylewki do baterii umywalkowej
więcej... mniej
Cena
35 - 66
od 35 do 66
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Zasięg wylewki
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Wylewki do baterii umywalkowej

Idealne wylewki do baterii dla Twojej umywalki

Dlaczego tak istotne jest odpowiednie dobranie wylewki do baterii znajdującej się przy umywalce? To dzięki temu elementowi armatury łazienkowej będziesz mógł kontrolować strumień płynący z wnętrza baterii. Oznacza to więc, że dobrze dobrana wylewka jest niezbędna byś mógł komfortowo używać swoje baterie umywalkowe. By ułatwić ci wybór, na naszej stronie oferujemy wylewki do baterii o różnym zasięgu. Dzięki temu możesz odnaleźć typ, który nie będzie rozchlapywał strumienia przy każdym korzystaniu z powodu zbyt dużego oddalenia od misy umywalkowej. Zdajemy sobie sprawę, że wylewki do baterii to wyjątkowo intensywnie wykorzystywany element armatury łazienkowej. Dlatego też wyroby, które oferuje strona naszej firmy, wykonane są z materiałów takich jak bardzo wytrzymały mosiądz, gwarantujący pełną funkcjonalność wylewki przez wiele lat od dokonania zakupu.

Wylewki do baterii umywalkowej

Estetyczna i stylowa wylewka do baterii

Łazienka to miejsce w domu, w którym szczególnie istotny jest harmonijny, kojący oko wygląd. W związku z tym przygotowaliśmy modele wylewek, które odróżnia od siebie nie tylko kolor, ale i też typ kształtu. W celu znalezienia wariantu idealnie pasującego do stylu Twojej łazienki sortuj informacje w naszej przeglądarce armatury pod kątem interesujących Cię parametrów, takich jak dostępność, wysokość czy kolor wykończenia. Poza aspektem estetycznym zadbaliśmy także o aspekt zarówno ekologiczny, jak i ekonomiczny. Nasze warianty wyposażone są perlatory, czyli swoiste filtry rozpraszające strumień. Przekłada się to na dwie korzyści. Pierwsza z nich to obniżone koszty wynikające ze mniejszego zużycia wody. Zredukowane zużycie to zaś korzyść dla środowiska. Wylewkę z perlatorem polecamy zatem szczególnie osobom i rodzinom, dla których ekologia to istotny aspekt przy doborze zakupu czy usługi. Nie szukaj dalej i sprawdź co do zaoferowania mają nasi specjaliści od armatury łazienkowej — szybka wysyłka gwarantuje, że wybranym produktem będziesz mógł się cieszyć zaledwie w ciągu kilku dni.