Wylewki do baterii różowe złoto

2
Filtruj (0) Sortowanie

Jeżeli szukasz oryginalnej armatury łazienkowej, to koniecznie musisz poznać naszą ofertę wylewek do baterii w kolorze różowe złoto! Nasi projektanci śledzą aktualne trendy i tworzą projekty, które są połączeniem ponadczasowej klasyki z nowoczesnym spojrzeniem. Tym razem przygotowali koncept wylewki do baterii w kolorze różowe złoto. Od projektu do produktu - tak działa nasza firma. Jesteśmy polskim producentem, który prężnie działa na rynku krajowym i nie tylko. Firma Mexen - gwarancja jakości, stylu i optymalnych rozwiązań.

Czytaj więcej
Filtruj Wylewki do baterii różowe złoto
więcej... mniej
Cena
35 - 66
od 35 do 66
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Zasięg wylewki
więcej... mniej

Masz pytania?

Wylewki do baterii różowe złoto

Gdzie będą pasować wylewki do baterii różowe złoto?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - wszędzie! W naszej ofercie, w tym unikalnym kolorze posiadamy wylewki z serii Kai i Cube. Te linie charakteryzują się współczesną formą, która jednocześnie swoim wyglądem odzwierciedla klasyczną estetykę. Szczegóły dopracowane z niespotykaną starannością połączone z niespotykanym kolorem, sprawiają, że wylewka do baterii w kolorze różowe złoto przyciąga wzrok wszystkich. Mosiądz, z którego wykonano wylewkę, pokryto specjalistyczną powłoką, zapewniającą idealnie gładką w dotyku powierzchnię. Dodatkowo nadaje ona przepiękny odcień kolorowi i sprawia, że pięknie odbija światło. W zależności od elementów wykończenia w łazience należy dobrać odpowiedni kształt wylewki wannowej. Kolekcja Kai, to tradycyjne, okrągłe kształty. Cube to, z kolei, nowoczesna, kwadratowa forma. Jeżeli w Twojej łazience królują łagodne krawędzie i płynne przejścia wybierz linię Kai, w przeciwnej sytuacji - zdecyduj się na serię Cube. Wybierz idealne rozwiązanie do swojej łazienki!

Wylewki do baterii różowe złoto

Wszystko co musisz wiedzieć o wylewce do baterii różowe złoto.

Tak jak już wspomnieliśmy - wylewki do baterii wannowej w kolorze różowe złoto w całości zostały wyprodukowane przez nas. Jesteśmy pewni ich jakości, dlatego polecamy je naszym klientom. Do ich produkcji wykorzystujemy mosiądz - stop miedzi i cynku. Użycie tego typu materiału sprawia, że nawet z upływem czasu wylewka nie będzie poddawała się korozji. Unikalna gama kolorystyczna oferowanych przez nas produktów to tylko jedna z zalet powłok zastosowanych do pokrycia mosiądzu. Sprawiają one również, że utrzymanie czystości nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy przetrzeć szmatką z detergentem, aby wylewka na nowo odzyskała swój blask. Aby zapewnić naszym klientom pełną funkcjonalność, oferujemy wylewki do baterii w kolorze różowe złoto w dwóch długościach ich zasięgu: 142 cm i 174 cm. Postaw na jakość - zaufaj polskiej marce!