Baterie prysznicowe biały/złoty

1
Filtruj (0) Sortowanie

Biel i złoto to kolory, które kojarzą się z minimalistyczną elegancją. Czysty, biały kolor jest doskonałym tłem dla złotych elementów. Razem stanowią połączenie, które trafi w gusta największych estetów. Jeżeli jesteś na etapie remontu łazienki, koniecznie sprawdź ofertę Mexen na baterie prysznicowe w kolorze biało-złotym. Martwisz się o jakość? Nie musisz! Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej i dbamy o to, by nasze produkty były nie tylko piękne, ale również wytrzymałe. Poznaj ofertę Mexen!

Czytaj więcej
Filtruj Baterie prysznicowe biały/złoty
więcej... mniej
Cena
91 - 274
od 91 do 274
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Baterie prysznicowe biały/złoty

Oryginalne baterie prysznicowe w kolorze biało-złotym

Projekt biało-złotych baterii prysznicowych musiał zostać zrealizowany w naszej firmie. To klasyczne połączenie kolorystyczne od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Nasi projektanci są przekonani, że jeszcze przez dziesięciolecia nie wyjdzie z mody. Co jest równie istotne co wygląd, szczególnie w pomieszczeniach takich jak łazienka? Jakość! Dla niektórych jest nawet ważniejsza niż aspekt wizualny. Jednakże, dzięki naszej firmie nie musisz już decydować. Armatura łazienkowa, która schodzi z naszych taśm produkcyjnych, charakteryzuje się najwyższą jakością. Żaden z produktów, dopóki nie przejdzie surowej kontroli jakości, nie trafi do sprzedaży. Dopiero kiedy wiemy, że produkt jest idealny, dołączamy go do naszej oferty. Tak też było i w przypadku baterii prysznicowych w kolorze biało-złotym. Dziesiątki testów gwarantują, że będą one niezawodne i posłużą Ci przez wiele lat. Postaw na połączenie ponadczasowego piękna z najwyższą dostępną na rynku jakością. Wybierz baterie prysznicowe w kolorze biało-złotym wyprodukowane przez polskiego producenta - firmę Mexen.

Baterie prysznicowe biały/złoty

Baterie prysznicowe biało-złote - co musisz wiedzieć przed zakupem?

Już na etapie projektu warto ustalić, czy bateria prysznicowa będzie baterią podtynkową, czy natynkową. Dzięki temu, że ustaliło się to w początkowym etapie, unikniesz dodatkowego kucia czy pospiesznego dokupowania kafelek. Ważne jest również określenie średnicy rur i złączek, które będą doprowadzały do baterii wodę ciepłą i zimną. Jeżeli już znasz te parametry, to reszta pozostaje tylko i wyłącznie kwestią Twojego wyboru. Korpus baterii wykonany został z mosiądzu. Stop został pokryty kolorową powłoką, która oprócz tego, że nadała mu unikalnego wyglądu, to jeszcze sprawiła, że utrzymanie czystości baterii prysznicowej jest dziecinnie proste. Jeżeli ważny jest dla Ciebie komfort, masz wysokie poczucie estetyki i wiesz, jak ważna jest jakość, wybierz jedną z baterii prysznicowych w kolorze białe-złoto. Sprawdź również koniecznie pozostałe nasze produkty!