Baterie prysznicowe podtynkowe

Baterie prysznicowe podtynkowe to rozwiązanie, na montaż którego decyduje się coraz więcej osób. W przypadku tego systemu niektóre elementy ukryte są w ścianie. W ofercie naszego sklepu Mexen - polskiego producenta armatury łazienkowej - znajdziesz starannie wykonane baterie podtynkowe, które nadadzą Twojej łazience estetyczne  wykończenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty trafiły w gusta wszystkich klientów.

Czytaj więcej
Filtruj Baterie prysznicowe podtynkowe
więcej... mniej
Cena
91 - 274
od 91 do 274
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Baterie prysznicowe podtynkowe

Bateria prysznicowa - must have każdej łazienki

W naszym magazynie znajdują się baterie prysznicowe różniące się sposobem montażu, ale także jeśli chodzi o kolor oraz kształt. Sprawdź, co znajduje się w naszej ofercie! Z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego dla siebie. Wyobrażasz sobie jadalnie bez stołu? Nie? A łazienkę bez baterii prysznicowej? My również. Bateria prysznicowa to podstawowe wyposażenie każdej łazienki. Jako producent armatury łazienkowej oferujemy nie tylko zestawy podtynkowe, ale również baterie prysznicowe podtynkowe z termostatem, baterie umywalkowe, bidetowe czy kuchenne. Co więcej, produkty te wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, więc masz pewność, że czarny lub biały kolor baterii prysznicowej nie wyblaknie szybko, a sama bateria posłuży ci przez długie lata. Chrom także stanowi świetne wykończenie naszych baterii prysznicowych. Na uwagę zasługuje bateria termostatyczna wyposażona w termostat odpowiedzialny za stałą wartość temperatury wody. Sprawdź nasze produkty, na które może aktualnie jest promocja i dostarcz swojej łazience ekskluzywne baterie łazienkowe!

Baterie prysznicowe podtynkowe

Baterie podtynkowe prysznicowe

System podtynkowy to nowoczesne rozwiązanie charakteryzujące się możliwością ukrycia elementów instalacyjnych w ścianie, natomiast na zewnątrz pozostają te części, do których musisz mieć bezpośredni dostęp, czyli pokrętło oraz estetyczna część osłony. System ten sprawdzi się w pomieszczeniu urządzonym w minimalistycznym stylu, gdzie mniej znaczy więcej. Łazienki, w których został zamontowany zestaw podtynkowy prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie, a co więcej łatwo utrzymać je w czystości. Elementy schowane pod tynkiem są bardziej chronione przed działaniem wody oraz przed korodowaniem. Prosta, minimalistyczna bateria prysznicowa podtynkowa Mexen będzie idealnym rozwiązaniem, w przypadku małej łazienki, gdzie klasyczna bateria zajmowałaby dużo więcej miejsca. Dodatkowo sprawi ona, że Twoja łazienka nabierze estetycznego wyglądu. Posiadamy szeroki wachlarz produktów podtynkowych, dzięki czemu z łatwością możesz dopasować baterię do wystroju wnętrza.