Baterie prysznicowe biały/chrom

1
Filtruj (0) Sortowanie

Remont łazienki jedno z największych przedsięwzięć remontowych, które można podjąć w domu czy mieszkaniu. Przy okazji tej skomplikowanej operacji warto zadbać o to, aby łazienkę wyposażyć w najwyższej jakości armaturę. Dzięki temu konieczność kolejnego remontu przesunie się w czasie o kilka lat. Nasze doświadczenie połączone z ciągłym rozwojem daje efekt w postaci niezawodnych produktów, których design doda charakteru Twojemu wnętrzu. Produkty od pomysłu aż do etapu produkcji powstają w siedzibach Mexen. Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Czytaj więcej
Filtruj Baterie prysznicowe biały/chrom
więcej... mniej
Cena
91 - 274
od 91 do 274
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej

Masz pytania?

Baterie prysznicowe biały/chrom

Najwyższa jakość baterii prysznicowej biały chrom

Każdy z produktów z naszej oferty został zaprojektowany z myślą o tym, aby zadowolić naszych klientów. Wiemy, jak ważne jest to, żeby armatura łazienkowa była trwała i niezawodna. Dlatego nasze produkty charakteryzują się przede wszystkim najwyższą jakością. Kontrolujemy każdy etap produkcji. Zaczynamy od badań techniczno-chemicznych mosiądzu, które pokazują, czy zawartość miedzi i cynku jest w wymaganym przez nas przedziale. Sprawdzamy, czy proces kształtowania korpusu przebiega bez zarzutu - nie ma u nas dopuszczalnych odchyłek - każdy produkt musi mieć dokładnie takie same wymiary. Kolejnym etapem jest weryfikacja grubości powłok lakierniczych. To, między innymi, od nich zależy, jak będzie się prezentować w Twojej łazience bateria prysznicowa. Na końcu nasi kontrolerzy jakości oceniają chropowatość powierzchni - powinna być gładka w dotyku. Struktura wierzchniej warstwy baterii prysznicowej ma bezpośredni wpływ na to, czy będziesz spędzać pół dnia w łazience, próbując jej przywrócić oryginalny blask.

Baterie prysznicowe biały/chrom

Baterie prysznicowe biały chrom - wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Nasze produkty powstały w taki sposób, aby używało się ich przyjemnie i bezproblemowo - ich mycie również takie jest. Dopiero produkt, który spełnia wszystkie nasze wyśrubowane normy i wymagania trafia do naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z nią. Korpus baterii został wykonany z mosiądzu - to wytrzymały stop, którego niewątpliwą zaletą są właściwości antykorozyjne. Bateria wyposażona została w pokrętła, które umożliwiają regulację temperatury oraz wielkość strumienia wody. Zamontowany został w nich ogranicznik temperatury na poziomie 38 stopni Celsjusza. Baterie prysznicowe, które znajdziesz w tej kategorii, charakteryzują się niebywałym designem. Ciekawe połączenie kolorystyczne - biel z chromem - przyciąga wzrok każdego. Jednocześnie, jest to na tyle uniwersalne zestawianie, że będzie pasować do każdego wnętrza. Jeżeli szukasz eleganckiej baterii prysznicowej, wybierz jeden z naszych produktów!