Baterie prysznicowe 3-wyjściowe

Bateria podtynkowa to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych produktów przeznaczonych do montażu natynkowego. Jako uznany polski producent wyposażenia łazienkowego wiemy, że klienci coraz częściej szukają minimalizmu i starają się ukryć jak najwięcej elementów pod glazurą lub inną okładziną. Nasza autorska bateria podtynkowa 3-wyjściowa Mexen to odpowiedź na zmieniające się oczekiwania rynku i dowód na to, że mniej - czasem znaczy więcej!

Czytaj więcej
Filtruj Baterie prysznicowe 3-wyjściowe
więcej... mniej
Cena
91 - 274
od 91 do 274
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Baterie prysznicowe 3-wyjściowe

Bateria prysznicowa podtynkowa - nowe oblicze nowoczesnej baterii

Bateria podtynkowa 3-wyjściowa od Mexen została wyposażona w jedno wyjście wody zmieszanej oraz dwa oddzielne wyjścia na wodę ciepłą i zimną, co czyni z niej niezwykle designerski, a zarazem funkcjonalny produkt. Owa funkcjonalność wynika z możliwości zabudowy elementów instalacyjnych w celu ochrony wrażliwych części. Montaż podtynkowy ogranicza również ekspozycję na długotrwałe oddziaływanie wilgoci i ułatwia utrzymanie części eksploatacyjnych w czystości. Warto przy tym dodać, że bateria podtynkowa 3-wyjściowa od Mexen to produkt stworzony z materiałów najwyższej jakości, które odznaczają się dużą wytrzymałością i odpornością na zabrudzenia. Wbrew pozorom bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna to doskonały wybór zarówno do dużych i przestronnych kabin prysznicowych wyposażonych w efektowną deszczownicę, jak i niewielkich łazienek. Specyficzna budowa baterii sprawia, że na zewnątrz pozostaje jedynie wylewka oraz elementy sterownicze, a cała reszta jest schowana pod ścianą. Głębokość w ścianie, niezbędna do prawidłowego montażu baterii, wynosi co najmniej 12 cm, dlatego przy projektowaniu kabiny, należy koniecznie uwzględnić wymogi instalacyjne i wskazówki producenta.

Baterie prysznicowe 3-wyjściowe

Bateria podtynkowa 3-wyjściowa - pewny wybór dla niezdecydowanych

Baterie prysznicowe to nie jedyne modele baterii przeznaczone do montażu podtynkowego. Nasza oferta obejmuje również takie produkty jak bateria wannowa podtynkowa czy bateria umywalkowa podtynkowa 3-wyjściowa. Pamiętaj, że w każdym przypadku głębokość w ścianie, niezbędna do zabudowy baterii, wynosi co najmniej 12 cm - bez względu na to czy jest to bateria wannowa, prysznicowa czy umywalkowa. Uwzględniając montaż baterii w projekcie i wybierając urządzenia sanitarne dostosowane do montażu baterii podtynkowych, masz pewność, że Twoje wnętrze zachwyci unikalnym designem. Każda bateria prysznicowa podtynkowa 3-wyjściowa, dostępna w naszej ofercie, została zaprojektowana z uwzględnieniem standardów obowiązujących w branży łazienkowej. Sprawdź sam i dodaj do swojego wnętrza odrobinę nowoczesności. Zapoznaj się z całą naszą ofertą i sprawdź kategorie w naszym sklepie! Bateria prysznicowa, bateria wannowa podtynkowa? Tylko Mexen!