Baterie prysznicowe różowe złoto

4
Filtruj (0) Sortowanie

Jesteś właśnie na etapie wykańczania łazienki i stoisz przed wyborem baterii prysznicowej? Postaw na unikalny design i wybierz baterię prysznicową w kolorze różowe złoto. Nasze produkty od samego pomysłu, aż do ostatnich szlifów powstają w naszej firmie. Dzięki temu jesteśmy w stanie, z pełną odpowiedzialnością, potwierdzić jakość oferowanych przez nas elementów armatury łazienkowej. Jeżeli szukasz niezawodnych produktów, które będą Ci służyć przez wiele lat postaw na nas - firmę Mexen. 

Czytaj więcej
Filtruj Baterie prysznicowe różowe złoto
więcej... mniej
Cena
91 - 274
od 91 do 274
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej

Masz pytania?

Baterie prysznicowe różowe złoto

Dlaczego warto wybrać baterię prysznicową w kolorze różowe złoto?

Bateria prysznicowa w niespotykanym kolorze różowego złota, to dodatek, który doda Twojej łazience blasku. Połączony z innymi elementami armatury łazienkowej w tym kolorze (koniecznie sprawdź całą naszą ofertę!), sprawi, że wnętrze będzie przytulne i stylowe. Nasi projektanci, wychodząc naprzeciw trendowi kolorów w odcieniach metalicznych, przygotowali projekt baterii prysznicowych w kolorze różowego złota. Bateria, o takim wykończeniu kolorystycznym, świetnie będzie pasować do praktycznie każdego wnętrza. Szczególnie polecamy ją w pomieszczeniach zaprojektowanych w stylu glamour. Może również stanowić ciekawą alternatywę dla wnętrz industrialnych czy loftowych - zamiast używanej przez wszystkich miedzi. Co jest również szalenie istotne przy wyborze akcesoriów łazienkowych? Łatwość ich utrzymania w czystości, to kryterium, które często decyduje o wyborze konkretnego produktu. Produkty firmy Mexen powstały z myślą o tym, aby ich czyszczenie było bezproblemowe, a korzystanie proste i przyjemne. Chcesz się o tym przekonać? Kup jedną z baterii prysznicowych w kolorze różowego złota.

Baterie prysznicowe różowe złoto

Wszystko, co musisz wiedzieć o bateriach prysznicowych

Baterie prysznicowe to nieodłączny element każdej łazienki - nawet jeżeli jest to pokój kąpielowy i znajduje się w nim wyłącznie wanna. Bateria prysznicowa wraz z dobraną do niej odpowiednią słuchawką prysznica znacznie ułatwia codzienne życie - przecież i w wannie można wziąć szybki prysznic. Nasze korpus naszych baterii prysznicowych w kolorze różowego złota wyprodukowany został z mosiądzu. Ten wytrzymały stop miedzi i cynku sprawia, że bateria nie będzie korodować nawet po latach użytkowania. W naszej ofercie, w kolorze różowego złota mamy dostępne dwie serie baterii prysznicowych. Pierwsza - Cube, to charakterystyczne, ostre krawędzie, druga z kolei - Kai - ma klasyczny, owalny kształt. Obie serie produktów oferują baterie termostatyczne - wyregulujesz na nich zarówno temperaturę jak i siłę strumienia wody. Zapraszamy do zakupów!