Baterie prysznicowe czarny/złoty

1
Filtruj (0) Sortowanie

Podejmując się remontu łazienki, trzeba postawić na zaufane, doświadczone firmy, które sprawią, że cały proces będzie znacznie prostszy. Taką właśnie firmą jesteśmy my - Mexen. Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do tego, aby Twoja łazienka była w pełni funkcjonalna. Najwyższa jakość, połączona z unikalnym stylem i ponadczasową elegancją? Takie właśnie są nasze czarno-złote baterie prysznicowe - zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce!

Czytaj więcej
Filtruj Baterie prysznicowe czarny/złoty
więcej... mniej
Cena
91 - 274
od 91 do 274
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Baterie prysznicowe czarny/złoty

Dlaczego warto wybrać czarno-złote baterie prysznicowe?

Montaż baterii prysznicowych sprawia, że życie staje się prostsze. Jak i dlaczego? To proste - warto pamiętać, że z baterii prysznicowych można korzystać nie tylko pod prysznicem i nie tylko się kąpiąc. Po pierwsze, nawet w wannie możesz wziąć prysznic - wystarczy trochę kreatywności albo zamontowanie jednego z naszych parawanów nawannowych i żadna niechciana kropla wody nie spadnie na podłogę. Dodatkowo: mycie głowy czasami bywa wygodniejsze w wannie niż pod prysznicem. Po drugie, często zdarza się, że potrzebujesz napełnić wodą dużą miskę lub wiadro. Gwarantujemy, że będzie to znacznie prostsza czynność jeżeli użyjesz do tego baterii prysznicowej w zestawie z odpowiednim wężem, niż gdybyś korzystał z baterii umywalkowej czy wannowej. W końcu po trzecie, to przepiękne czarno-złote połączenie kolorystyczne sprawia, że nie da się koło niego przejść obojętnie. Świetnie będzie wyglądać w nowoczesnych, wysmakowanych wnętrzach. Jeżeli jeszcze się wahasz, zobacz, jak atrakcyjne ceny mają czarno-złote baterie prysznicowe.

Baterie prysznicowe czarny/złoty

Czarno-złote baterie prysznicowe - wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Jesteśmy polskim producentem i znamy rynkowe standardy - nie musisz się martwić o to, że średnice otworów naszej armatury nie będą pasować do Twojej instalacji. W ofercie mamy baterie prysznicowe o różnych rozmiarach - dotyczy to zarówno otworowania jak i samego korpusu. Skoro poruszyliśmy temat korpusu, to koniecznie musimy powiedzieć kilka słów o tym, z jakiego materiału został wykonany. Do jego produkcji użyliśmy mosiądzu. Połączenie cynku i miedzi sprawia, że bateria prysznicowa, nawet po wielu latach użytkowania dalej będzie spełniać swoje zadanie. Mosiądz pokryto powłokami, które nie tylko, za sprawą zastosowanych kolorów, nadają mu klasy i szyku, ale również ułatwiają czyszczenie jego powierzchni. Postaw na jakość i ponadczasową elegancję! Poznaj nasze czarno-złote baterie prysznicowe.