Baterie umywalkowe różowe złoto

9
Filtruj (0) Sortowanie

Jako firma Mexen dumnie reprezentujemy polski rynek producentów armatury łazienkowej. Nasze produkty to gwarancja udanego zakupu - są one nie tylko wykonane z dbałością o estetykę i komfort, ale i również bardzo wytrzymałe. Każdy egzemplarz naszego produktu tworzymy wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniczne, oraz wiedzę naszych specjalistów, która zapewnia najwyższą jakość wykonania. Jeżeli więc interesuje Cię bateria umywalkowa w kolorze rose gold, sprawdź naszą ofertę i postaw na najwyższą, polską jakość!

Czytaj więcej
Filtruj Baterie umywalkowe różowe złoto
więcej... mniej
Cena
91 - 391
od 91 do 391
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wysoka
więcej... mniej
Korek w komplecie
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Wysokość baterii
więcej... mniej
Zasięg wylewki
więcej... mniej
Wysokość wypływu wody
więcej... mniej
Rodzaj wylewki
więcej... mniej

Masz pytania?

baterie-umywalkowe-rozowe-zloto

Bateria umywalkowa w kolorze różowe złoto

Szykując projekt baterii, niezależnie od tego czy ma ona fantazyjny kolor rose gold, czy też pokrywa ją minimalistyczna czerń, staramy się zadbać przede wszystkim o wytrzymałość baterii. Różowe baterie umywalkowe to wyjątkowo intensywnie eksploatowany sprzęt łazienkowy, zatem zależy nam na tym, by służył naszym klientom przez długie lata. Dlatego też do produkcji korpusu baterii wykorzystujemy wytrzymały materiał mosiądz, podczas gdy wykończenie głowicy wykonanujemy z wysokiej jakości ceramiki. Dzięki połączeniu mosiądzu i ceramiki, różowe baterii umywalkowe działają bez zarzutu przez bardzo długi czas. Warto mieć na uwadze, że głowica ceramiczna może mieć najróżniejszy zasięg wylewki - od 8 centymetrów do ponad aż 19,7 centymetrów. Pozwoli Ci to dobrać specyfikę strumienia wody pod aranżację twojej umywalki.

baterie-umywalkowe-rozowe-zloto

Bateria umywalkowa rose gold - stojąca czy podtynkowa?

Co jeszcze warto mieć na uwadze przeglądające różowe baterii? Bardzo istotna jest kwestia sposobu montażu. Przeglądając kategorią baterie umywalkowe w kolorze różowe złoto zauważysz, że dostępna jest wersja stojąca raz podtynkowa. Czym różnią się te modele o kolorystyce różowe złoto? Bateria stojąca to wariant, który najczęściej możemy zobaczyć w polskich łazienkach. Montowany jest bezpośrednio w otworach umywalki, dzięki czemu pasuje do pomieszczeń o najróżniejszych rozmiarach oraz stylach aranżacji. Podtynkowa bateria umywalkowa w kolorze różowe złoto instalowana jest natomiast w miejscu w ścianie znajdującym się nad umywalką. To nadaje baterii nieco odmiennego charakteru wizualnego, niż jest to w przypadku wariantu stojącego. Warto też mieć na uwadze, że podtynkowa bateria w kolorze różowe złoto, z racji mniejszej ilości zajmowanego miejsca, sprawdza się świetnie w łazienkach o nieco mniejszych gabarytach. Niezależnie od tego, jaki typ będzie miała wybrana przez ciebie bateria umywalkowa rose gold, możesz być pewien, że dostarczymy ją pod Twój adres wraz ze wszystkimi niezbędnymi do montażu elementami.