Profile poszerzające

6
Filtruj (0) Sortowanie

Chcesz umieścić w swojej łazience kabinę lub szybę prysznicową, ale masz nierówne ściany? Nie martw się! Profile aluminiowe poszerzające pomogą Ci w tym. Jako profesjonalny producent wyposażenia do pomieszczeń kąpielowych stworzyliśmy produkty niezbędne do niwelacji krzywizn na ścianie. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i zobacz najnowsze rozwiązania stosowane w branży wykończeniowej, do których niewątpliwie zaliczają się profile aluminiowe do kabin prysznicowych!

Czytaj więcej
Filtruj Profile poszerzające
więcej... mniej
Cena
100 - 123
od 100 do 123
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Masz pytania?

Profil poszerzający do prysznica

Profile poszerzające do drzwi prysznicowych

Profile poszerzające marki Mexen to niezwykle praktyczne akcesoria łazienkowe. Stosowane są przy montażu kabin lub szyb prysznicowych. Warto wiedzieć, że produkt tego rodzaju jest niezbędny, gdy drzwi prysznicowe okazują się za małe (lub po prostu chcemy je delikatnie poszerzyć). Ponadto profil do kabiny prysznicowej stosowany jest w sytuacji, gdy chcemy zlikwidować nierówności na ścianie, które uniemożliwiają prawidłowy montaż kabiny natryskowej. Profile dostępne na stronie marki Mexen wykonane są z materiałów trwałych na uszkodzenia mechaniczne, nacisk oraz zarysowania. Dlatego w naszej ofercie znajdują się głównie modele wykonane z wysokiej jakości aluminium, w różnych kolorach. Dzięki temu bez problemu dostosujesz wygląd profili do stylu panującego we wnętrzu Twojej łazienki. Mamy warianty chromowane, złote i czarne - profil do szyby prysznicowej dopasowany do kolorystyki łazienki może stać się jej dodatkową ozdobą!

Profil poszerzający w łazience

Profil poszerzający do kabiny prysznicowej, na co zwrócić uwagę? prysznicowe idealne do swojej łazienki!

Profil przyścienny do kabiny prysznicowej marki Mexen jest produktem najlepszego gatunku. Jako profesjonaliści z branży wykończeniowej zadbaliśmy o to, aby każdy dostępny model był staranie wykonany, a przy tym był bardzo funkcjonalny. Ponadto dołożyliśmy największych starań, żeby oferowane warianty miały różne rozmiary. Tym samym bez problemu możesz dołożyć do swej szyby lub kabiny prysznicowej od 1 do 4 centymetrów! To rozwiązanie idealne dla osób, które chcą mieć większy natrysk lub mają nierówne ściany w łazience. Warto wiedzieć, że każdy profil aluminiowy do kabiny prysznicowej, dostępny w ofercie naszego sklepu ma podaną informacje na temat swoich wymiarów. Poznanie tych parametrów jest niezbędne, ponieważ w innym razie, profile będą źle dobrane i nie spełnią swojego zadania. Gwarantujemy przystępne ceny oraz to, że  każde zamówienie zostanie szybko zrealizowane. Mamy wygodne formy dostawy i ciekawe metody płatności. W razie pytań na temat dostępności naszych profili - zapraszamy do kontaktu. Zespół marki Mexen jest do Twojej dyspozycji. Pamiętaj, jeżeli jesteś właścicielem małej, nieustawnej (i krzywej) łazienki - profil do montażu szyby prysznicowej może Ci pomóc, aby stworzyć idealną aranżację w Twojej przestrzeni kąpielowej!