Syfony umywalkowe z tworzywa sztucznego

Syfon to rodzaj zamknięcia wodnego, który ma za zadanie odprowadzać wodę do kanalizacji oraz zatrzymywać nieprzyjemne zapachy pochodzące z rur odpływowych. Jeżeli chcesz, aby wyróżniał się trwałością i estetycznym wykończeniem, dokonuj świadomych wyborów. Jako polski producent, z doświadczeniem w branży łazienkowej, oferujemy syfony stworzone w oparciu o autorski projekt. Zaufaj Mexen i zaaranżuj łazienkę zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Czytaj więcej
Filtruj Syfony umywalkowe z tworzywa sztucznego
więcej... mniej
Cena
83 - 160
od 83 do 160
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Korek w komplecie
więcej... mniej
Do umywalek
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Syfony umywalkowe z tworzywa sztucznego

Syfon do umywalki - popularne produkty do małych łazienek

Wykańczając małe wnętrza łazienkowe, trzeba wypracować kompromis między estetyką a funkcjonalnością. Jeżeli planujesz zabudowę przestrzeni pod umywalką, wybierz syfon z tworzywa sztucznego. Dostępność, niska cena, lekka konstrukcja oraz wytrzymałość, sprawiają, że syfony z PCV cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Zanim jednak wybierzesz odpowiedni model syfonu, sprawdź, na jakiej wysokości zamontujesz umywalkę. Jeżeli masz niewiele miejsca, najlepszym wyborem będzie syfon butelkowy przeznaczony do montażu pionowego. Podłużny i wąski świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Dolny element syfonu Mexen posiada odkręcaną konstrukcję, która umożliwia usunięcie zgromadzonego brudu i łatwe udrożnienie pozostałych elementów kanalizacyjnych. Syfony rurowe, o specyficznym poziomym kształcie, zabierają nieco więcej miejsca, ale odznaczają się lepszą przepustowością.

Syfony umywalkowe z tworzywa sztucznego

Syfon do umywalki - produkt na miarę potrzeb współczesnego klienta

Oferta produktów sygnowanych logo Mexen obejmuje zamknięcia wody o niestandardowych kształtach, których linia dopasowuje się do kształtu umywalki. Zróżnicowana oferta syfonów sprawi, że z łatwością znajdziesz produkt dostosowany do Twoich potrzeb. Designerzy Mexen wiedzą, że niektórzy użytkownicy mają szczególne potrzeby, dlatego zapewnili pełną dostępność produktów, których montaż sprzyja zachowaniu wolnej przestrzeni pod ceramiką. Syfony do "zadań specjalnych", dedykowane osobom poruszającym się na wózku, umożliwiają swobodny podjazd i bezproblemowe korzystanie z umywalki. Niskie ceny i dużą różnorodność produktów sprawi, że bez trudu znajdziesz wysokiej jakości syfon, który przetrwa lata w nienaruszonym stanie. Jeżeli szukasz bardziej designerskiego produktu, sklep Mexen oferuje bogaty wybór mosiężnych produktów o niestandardowych wykończeniach. O wysokiej jakości naszych syfonów świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów.