Akcesoria

Akcesoria do wanien Mexen powstały przede wszystkim w celu poprawy komfortu użytkowania armatury. W ich skład wchodzą różnego typu zagłówki, dzięki którym podczas kąpieli można wygodnie ułożyć głowę i pozwolić swojemu karkowi na pełen odpoczynek. Nie trzeba martwić się sposobem montażu zagłówków. Są one wykonane z pianki termoplastycznej, czyli bardzo lekkiego materiału. Do brzegu wanny mocuje się je dzięki stabilnym przyssawkom bez obawy o uszkodzenie akrylowej powierzchni. Przyssawki są na tyle mocne, że o zagłówek można swobodnie oprzeć się całą powierzchnią szyi. Obecność akcesoriów marki Mexen sprawia, że korzystanie ze swojej wymarzonej wanny jest jeszcze wygodniejsze. Wysokość ich umieszczenia można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. W ofercie naszego sklepu dostępne są modele mniejsze i większe, a nawet owalne, pasujące do wanien zabudowanych, wolnostojących, narożnych, z hydromasażem i innych. Dzięki nim możesz poczuć się po królewsku we wnętrzu własnej łazienki, a to wszystko w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Filtruj

Cena

15,00 zł - 150,00 zł

Wygoda korzystania z wanny

Akcesoria do montażu na wannach marki Mexen są wykonane z wygodnej, delikatnie dostosowującej się do kształtu głowy pianki termoplastycznej. To materiał lekki i miękki w dotyku, dzięki czemu korzystanie z niego jest wygodne. Dodatkowo taki zagłówek bardzo łatwo można utrzymać w czystości. W momencie, gdy zagłówek przestanie być potrzebny, nie jest trudno odczepić go i schować, gdyż jest niewielki. Jednocześnie materiał ten odznacza się wysoką wytrzymałością. Nie uciska głowy, więc nawet dłuższa kąpiel nie skończy się jej bólem. Obecność zagłówka wannowego zamieni każdą kąpiel w prawdziwie królewskie doświadczenie. Niezwykła różnorodność naszej oferty powoduje, że zagłówek podkreślić może zarówno klasyczny, jak i nowoczesny wystrój łazienki. To praktyczny dodatek, o którym warto pomyśleć już w momencie kupowania wanny.

Akcesoria dla wymagających

Forma zagłówków do wanny pozwala na anatomiczne ułożenie ciała. W celu jak najlepszego ich dostosowania do indywidualnych potrzeb, w ofercie umieściliśmy zagłówki o kształcie owalnym, prostokątnym i kwadratowym. Nierzadko zdarza się, że konstrukcja wanny nie sprzyja pełnemu relaksowi. W takich sytuacjach obecność zagłówka okaże się nieoceniona. Dzięki niemu skorygować można nawet nietrafiony wybór wanny. Akcesoria Mexen dostępne są w klasycznym kolorze białym, dzięki czemu pasują do większości łazienek. Są one dopasowane do najpopularniejszych modeli naszych wanien. Odpowiednie wyprofilowanie oraz stabilność korzystnie wpływają na komfort brania kąpieli. Akcesoria do wanien Mexen to dział, w którym można szukać inspiracji i nowych pomysłów na jeszcze lepsze zagospodarowanie swojej łazienki. To właśnie tutaj dostępne są dodatki, które wzbogacą funkcjonalność wanny.