Bidety ze stelażem

Bidety stają się coraz popularniejsze w polskich łazienkach i nie ma się co dziwić tej tendencji, gdyż jest to niezwykle praktyczny element armatury łazienkowej, który ułatwia życie domownikom, umożliwiając im szybkie odświeżenie się bez konieczności korzystania z prysznica. Bidety można zamontować na dwa sposoby - jako urządzenie stojące i wiszące. Jako polski producent Mexen posiadamy pełną ofertę bidetów wiszących w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, a także wszystkich elementów niezbędne do montażu urządzeń.

Czytaj więcej
Filtruj Bidety ze stelażem
więcej... mniej
Cena
422 - 1030
od 422 do 1030
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Powierzchnia
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej
W zestawie
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Bidety ze stelażem

Charakterystyka bidetów wiszących

Ogromną zaletą bidetów wiszących jest to, że potrzeba o wiele mniej miejsca do ich zamontowania niż w przypadku bidetów stojących, gdzie konieczne jest zachowanie odpowiedniej odległości od ściany. Dodatkowym atutem jest także to, że wolna przestrzeń jaka jest pomiędzy ceramiką a podłogą sprawia, że bidet sprawia wrażenie lżejszego, wygląda mniej topornie, dzięki czemu przestrzeń wydaje się optycznie powiększona. Bidet ze stelażem jest zatem idealnym rozwiązaniem do małych łazienek, ponieważ jego montaż pozwoli w sprytny sposób zaoszczędzić przestrzeń. Bidety wiszące montuje się na stelażu podtynkowym, którego zadaniem jest podtrzymanie miski bidetowej. Na podobnej zasadzie odbywa się instalacja wiszących misek WC czy umywalek. Stelaż do bidetu jest uniwersalny, dzięki czemu pasuje do bidetów o rozstawie otworów 18 lub 23 cm, ma także regulowane nóżki od 0 do 250 mm. Stelaż Mexen wykonano w taki sposób, by maksymalnie ułatwić montaż urządzeń, dbając jednocześnie o najwyższą jakość i wytrzymałość produktu.

Bidety ze stelażem

Zalety bidetów ze stelażem

Obecne trendy rynkowe wskazują na to, że wisząca armatura łazienkowa w najbliższych latach wyprze swoje stojące odpowiedniki. Wiąże się to przede wszystkim z oszczędnością miejsca, o której wspominaliśmy już wyżej i dużo większą łatwością montażu. Nie można zapominać także o walorach estetycznych - coraz więcej osób chce, by ich łazienka była nie tylko funkcjonalna, ale także żeby była ładna i odpowiadała najnowszym trendom. Ceramiczna bryła bidetu podwieszona na ukrytym pod tynkiem stelażu sprawi, że przestrzeń będzie miała bardziej minimalistyczny charakter. Łatwiejsze będzie także sprzątanie zarówno samej muszli bidetowej jak i przestrzeni dookoła niej. Bidety Mexen wykonane są z wysokiej jakości ceramiki łazienkowej, której struktura uniemożliwia osadzanie się bakterii, a także jest odporna na działanie środków chemicznych. Dzięki wysokiej jakości wykonania bidetów ze stelażem możesz mieć pewność, że armatura łazienkowa Mexen posłuży Ci przez wiele lat.