Brodziki półokrągłe 90x90

7
Filtruj (0) Sortowanie

Wielkość i rozkład łazienki mają kluczowe znaczenie przy wyborze brodzika. Jeżeli dysponujesz nieco większą przestrzenią, przemyśl zakup brodzika o wymiarach 90x90 i większych. W ofercie polskiego producenta Mexen znajdziesz ergonomiczne modele w kształcie ćwiartki koła przeznaczone do montażu narożnego. Nasi projektanci dokładnie wiedzą, jak połączyć wygodę użytkowania z estetycznym wykończeniem urządzeń sanitarnych. Zapoznaj się z naszymi autorskimi projektami już dziś!

Czytaj więcej
Filtruj Brodziki półokrągłe 90x90
więcej... mniej
Cena
364 - 493
od 364 do 493
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Dłuższy bok
więcej... mniej
Krótszy bok
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Powierzchnia
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Średnica odpływu
więcej... mniej
Syfon w komplecie
więcej... mniej
Kolor syfonu
więcej... mniej

Masz pytania?

Brodziki półokrągłe 90x90

Brodzik półokrągły do nowoczesnych łazienek - znak jakości Mexen

Zaaranżowanie małej łazienki bywa kłopotliwe, dlatego warto poświęcić więcej czasu na dobór urządzeń sanitarnych dopasowanych do specyfiki i stylu wnętrza. Jeżeli masz dzieci lub zwierzęta, postaw na głębszy brodzik półokrągły, który przejmie niektóre funkcje wanny. Brodziki półokrągłe typu slim sprawdzą się natomiast u seniorów oraz osób o obniżonej mobilności. Montaż posadzkowy pozwala zrównać brodzik z podłożem, co sprzyja swobodnemu wejściu do kabiny. Aby zwiększyć bezpieczeństwo zażywania prysznica, warto zainwestować w dodatkowe relingi lub poręcze. W każdym przypadku zwróć uwagę na materiał, z którego wykonano brodzik - to absolutna podstawa bezpiecznego i komfortowego korzystania z kabiny. Akrylowy brodzik Mexen cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, którzy docenili jego trwałość, odporność na zarysowania oraz antypoślizgowe właściwości. Pomimo że materiał jest stosunkowo tani dorównuje jakością konglomeratowi, ceramice czy drogiej stali - a nierzadko je przewyższa!

Brodziki półokrągłe 90x90

Brodziki półokrągłe - sprawdź produkty Mexen

Półokrągły brodzik to bezpieczny wybór do każdego wnętrza. Jeżeli szukasz produktów uniwersalnych, które dopasują się do każdej aranżacji i nawet po drobnych zmianach wystroju, będą tworzyć harmonijną całość z pozostałymi urządzeniami sanitarnymi, wybierz nasze półokrągłe brodziki stworzone według autorskiego projektu. Wiemy, że łazienki w blokach bywają mało ustawne i trudne go zagospodarowania, dlatego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaprojektowaliśmy brodziki półokrągłe 90x90 cm przeznaczone do montażu narożnego. Przemyślana budowa i ergonomiczny kształt sprawiają, że brodzik półokrągły dopasuje się do każdej przestrzeni i nie wywoła wrażenia jej przytłoczenia. Jeśli szukasz produktów skrojonych na miarę Twoich potrzeb, nie szukaj dalej - mamy wszystko to, czego potrzebujesz: brodziki półokrągłe, brodziki kwadratowe, akcesoria łazienkowe i szeroką ofertę zestawów prysznicowych oraz wanien i innych produktów.