Odpływy liniowe podłogowe 100 cm

92
Filtruj (0) Sortowanie

Zainwestuj w nowoczesność! Wybierz funkcjonalny i elegancki produkt, jakim jest odpływ liniowy 100 cm polskiej marki Mexen! Solidny materiał - stal nierdzewna, stylowe, białe lub czarne szkło, z którego wykonana jest maskownica, wyrafinowana kolorystyka to walory podnoszące jakość produktu. Skuś się na  zamontowanie w odpływie maskownicy z eleganckim ażurowym wzorem i nadaj swojej łazience niepowtarzalnego charakteru z produktami najwyższej jakości zaprojektowanymi i wykonanymi  z myślą o potrzebach polskich klientów!

Czytaj więcej
Filtruj Odpływy liniowe podłogowe 100 cm
więcej... mniej
Cena
44 - 520
od 44 do 520
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
W zestawie
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Wersja slim
więcej... mniej
Obrotowy syfon
więcej... mniej
Możliwość wklejenia płytki
więcej... mniej

Masz pytania?

odpływ liniowy podłogowy 100 cm

Dlaczego odpływ liniowy 100 cm?

Otóż dlatego, że w każdej nowoczesnej łazience czy pokoju kąpielowym idealnym rozwiązaniem jest taki właśnie odpływ liniowy. Długość 100 cm to idealny rozmiar, który zmieści niemal w każdej kabinie prysznicowej lub otwartej przestrzeni z zamontowaną ścianką typu walk-in. Co więcej, doskonale poradzi sobie z odprowadzaniem wody nawet spod dużych głowic prysznicowych. Tak skuteczne odprowadzanie wody zapewnia wysoka przepustowość odpływu. Kolejnym niezaprzeczalnym atutem odwodnienia podłogowego wykonanego ze stali nierdzewnej jest estetyczny wygląd oraz prostota utrzymania w czystości. Stal nierdzewna charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na korozję, co znacznie wydłuża okres użytkowania produktu. Warto również zwrócić uwagę na nieskomplikowaną instalację urządzenia. Opinie naszych zadowolonych klientów dowodzą, że załączona do produktów instrukcja montażu zawiera wszystkie niezbędne informacje i szczegółowy opis instalacji.

nowoczesne odpływy liniowe 100 cm

Na co zwrócić uwagę podczas montażu odwodnienia?

Przed instalacją odwodnienia należy sprawdzić, czy w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria, czyli syfon, rynna odprowadzająca wodę, regulowane nóżki, kołnierz okalający o szerokości 2 cm, stabilizatory montażu, redukcja i ruchomy ruszt z przestrzenią do włożenia maskownicy lub wklejenia płytki. Produkty firmy Mexen wyposażone są również w wyjmowany filtr zanieczyszczeń, który można w każdej chwili wyczyścić. Jeżeli posadzka w Twojej łazience nie jest zbyt gruba, zdecyduj się na syfon niski. Ma to istotne znaczenie podczas montażu. 52 mm to minimalna głębokość, na jakiej można zainstalować taki właśnie syfon. Zastosowanie odwodnienia z syfonem niskim nie ma wpływu na jego przepustowość. Istotną rolę odgrywa tutaj wspomniany wcześniej filtr i nóżki dostępne w zestawie. Ich prawidłowe zamocowanie to gwarancja stabilizacji odpływu po jego osadzeniu i prawidłowe odbieranie wody z powierzchni prysznica. Sprawdź wszystkie nasze produkty, a jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze - skontaktuj się z naszymi specjalistami!