Parawany nawannowe lustro

Parawan nawannowy to niezwykle praktyczne rozwiązanie — łączy funkcje prysznica z wanną. Będąc polskim producentem armatury łazienkowej, oferujemy Ci szereg ciekawych produktów. Wszystkie z nich zaprojektowaliśmy sami, dzięki czemu są nowoczesne, zgodne z panującymi trendami oraz odpowiadają na potrzeby konsumentów. Nie idziemy na skróty — jakość również jest dla nas priorytetem. Nasze artykuły są trwałe i świetnie wykonane. Sprawdź ofertę naszego sklepu Mexen i sam się przekonaj!

Czytaj więcej
Filtruj Parawany nawannowe lustro
więcej... mniej
Cena
275 - 1728
od 275 do 1728
Seria
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Kolor szkła
więcej... mniej
Kolor profilu
więcej... mniej
Grubość szkła
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Parawany nawannowe lustro

Parawan nawannowy lustro — funkcjonalność, jakość i styl

Nasze parawany lustro posiadają szereg zalet. Jedną z nich jest jakość — wykonujemy je ze szkła hartowanego. Materiał ten gwarantuje trwałość oraz odporność na uszkodzenia czy zmiany temperatur. Oprócz tego są one łatwe w montażu i funkcjonalne — zostały wyposażone w specjalną powłokę easy clean. Sprawia ona, że ich czyszczenie jest bezproblemowe. Kamień nie osadza się na powierzchni, a krople wody po kąpieli nie zatrzymują się na szybie, tylko z niej spływają. Parawan nawannowy jest rozwiązaniem tańszym niż kabina prysznicowa. Pozwala również zaoszczędzić miejsce w łazience. To także świetna ozdoba wanny i całej łazienki — produkt ten pełni bowiem funkcję dekoracyjną. Musisz jedynie pamiętać o tym, by wybrać dopasowany do wnętrza parawan nawannowy. Weź więc pod uwagę wymiar, styl, kolor i pozostałe dane techniczne, które również nie pozostają bez znaczenia jeśli chodzi o parawany nawannowe.

Parawany nawannowe lustro

Do jakiego wnętrza parawan nawannowy lustro?

Parawan nawannowy lustro to model, który pasuje tak naprawdę do każdej łazienki, o ile nie zdecydujesz się np. na złote wykończenie. To produkt uniwersalny i dość klasyczny. Jeśli posiadasz jedynie wannę i chciałbyś móc czasem wziąć szybki prysznic — koniecznie rozważ zakup parawanu. Oprócz tego produkt ten sprawdza się również podczas kąpieli dzieci, które często lubią pluskać się w wodzie i chlapać przy tym wodą. Możesz postaw