Parawany nawannowe szkło szronione

Parawan nawannowy wykorzystywany jest w wannach łączących się z funkcją prysznica. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i miejsce w łazience. Szukasz trwałego i eleganckiego modelu? Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej Mexen. Wszystkie nasze artykuły są nowoczesne i zgodne z panującymi trendami. Odpowiadają na potrzeby konsumentów i ciągle zaskakują stosunkiem ceny do jakości! Nie idziemy na skróty — sami je projektujemy i produkujemy. Dzięki temu są one świetnie wykonane i atrakcyjne!

Czytaj więcej
Filtruj Parawany nawannowe szkło szronione
więcej... mniej
Cena
285 - 575
od 285 do 575
Seria
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Kolor szkła
więcej... mniej
Kolor profilu
więcej... mniej
Grubość szkła
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

Parawan ze szkła szronionego — charakterystyka

Oferowane przez nas parawany nawannowe ze szkła szronionego to jedne z ciekawszych modeli! Materiał ten stanowi wyjątkową i nowoczesną dekorację, która sprawdzi się we wnętrzach modernistycznych, klasycznych i wielu, wielu innych. Pełni ono funkcję nie tylko praktyczną czy dekoracyjną, ale również ukrywającą — efekt szronu sprawia, że niewiele jesteśmy w stanie zobaczyć przez szkło. Nie jest ono przezroczyste. Jako producent Mexen staramy się dotrzeć do jak najszerszego grona klientów. Stawiamy na jakość i komfort — wszystkie nasze parawany są trwałe i odporne. Ich montaż jest niezwykle prosty. Co więcej, wszystkie nasze parawany zostały pokryte specjalną powłoką, która sprawia, że ich czyszczenie również jest bezproblemowe! Krople wody, które pozostają po kąpieli, nie zatrzymują się na szybie, tylko z niej spływają. Powłoka ta znacznie ułatwia codzienne użytkowanie parawanu nawannowego!

Połączenie funkcjonalności z jakością — postaw na nasz parawan!

Parawan nawannowy jest komfortowym rozwiązaniem, dzięki któremu nie musisz inwestować w kabinę prysznicową! To również świetna propozycja dla rodziców dzieci, które lubią pluskać się w wodzie i ją przy tym wylewają. Zanim wybierzesz konkretny parawan nawannowy, zwróć uwagę przede wszystkim na jego szerokość i wysokość — musi być dopasowany do wanny i umożliwiać Ci swobodne kąpiele. Oprócz funkcji praktycznej szklane parawany nawannowe pełnią również funkcję dekoracyjną. Z tego względu powinieneś ten produkt dopasować również do kolorów, które panują w łazience. W naszym sklepie dostępne są modele w różnych barwach i stylach. Znajdziesz zarówno parawany bardziej klasyczne, jak i nowoczesne. Pamiętaj, że wszelkie istotne informacje i dane techniczne poszczególnych produktów znajdują się w opisach produktów. Gdybyś miał wątpliwości związane z naszymi parawanami, możesz śmiało do nas zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail! Wspólnie znajdziemy dobre rozwiązanie. Sprawdź ofertę naszych parawanów nawannowych, niezwykle estetycznych i łatwych w montażu oraz doskonale sprawdzających się na każdej wannie.