Parawany nawannowe szkło grafitowe

4
Filtruj (0) Sortowanie

Posiadanie zarówno wanny, jak i prysznica — jest niewątpliwie komfortowe. Niestety nie zawsze jest to możliwe i w takiej sytuacji przydatny może okazać się parawan nawannowy! Jako firma Mexen, producent armatury łazienkowej, oferujemy Ci wiele interesujących produktów, a parawany to tylko część z nich. Nasze artykuły są nowoczesne, zgodne z trendami i świetnie wykonane. Dzięki temu, że sami je projektujemy, uwzględniając nawet najmniejsze detale — odpowiadają na potrzeby konsumentów i ciągle zaskakują!

Czytaj więcej
Filtruj Parawany nawannowe szkło grafitowe
więcej... mniej
Cena
285 - 575
od 285 do 575
Seria
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Kolor szkła
więcej... mniej
Kolor profilu
więcej... mniej
Grubość szkła
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

Parawan nawannowy grafitowy — jakość to podstawa!

Niezależnie od tego, jakiego koloru będzie parawan do łazienki, czy też, w jakim stylu zostanie zaprojektowany — na pierwszym miejscu zawsze powinieneś stawiać wysoką jakość wykonania. Jest ona kluczowa dla żywotności produktu, trwałości oraz wygody użytkowania. Wszystkie nasze parawany w kolorze grafitowym zostały wykonane z wytrzymałego materiału, jakim jest szkło hartowane. Jest ono 3-4 razy mocniejsze niż tradycyjne szkło, wykazuje również odporność na uszkodzenia, zmiany temperatur i nacisk. Ogromną zaletą naszych parawanów jest również specjalna powłoka, która została zastosowana podczas produkcji. Dzięki niej produkty te są niezwykle łatwe w czyszczeniu — krople wody nie zatrzymują się na szkle, tylko z niego spływają. Nie osadza się również kamień, a wszelkie zanieczyszczenia usuwane są bez wysiłku.

Jaki parawan nawannowy grafitowy wybrać? Czym się kierować?

Szkło grafitowe bez wątpienia prezentuje się interesująco — wybierając parawan do łazienki, musisz jednak zwrócić uwagę również na inne istotne czynniki. Możemy do nich zaliczyć chociażby wymiary. Do wyboru masz wiele propozycji, w tym m.in. 70 x 140 cm czy 120 x 140 cm. Rozmiar parawanu powinien być przede wszystkim dostosowany do wanny i jej wielkości. Oprócz tego powinieneś zadecydować, czy preferujesz parawan nawannowy ruchomy, czy stały. Model ruchomy, jak sama nazwa wskazuje — możesz w dowolnym momencie złożyć. Oczywiście znaczenie mają nie tylko dane techniczne — wygląd także. Do szkła grafitowego możesz wybrać preferowane wykończenie. Uniwersalnym rozwiązaniem będzie chrom. Idealnie wpasuje się we wnętrze łazienki. Samo szkło grafitowe będzie współgrać zarówno z ciemnymi, jak i jasnymi barwami. Zwróć jedynie uwagę na to, by łazienka nie była zbyt ciemna i przytłaczająca. Grafit to piękny kolor, coraz częściej wykorzystywany w łazienkach. W połączeniu z wysoką jakością wykonania i trwałością będzie stanowić idealną propozycję! Wybierz parawany nawannowe Mexen i ciesz się funkcjonalnym wnętrzem! Każdy produkt naszej marki to kwintesencja korzystnego stosunku ceny do jakości!