Systemy wannowe podtynkowe 2-wyjściowe

Jesteś na tym etapie remontu łazienki, w którym wybierasz armaturę? Zastanawiasz się, jaki system podtynkowy wybrać tak, żeby pasował do wnętrza i do instalacji? Jesteś w dobrym miejscu. Nasze podtynkowe systemy wannowe 2-wyjściowe to produkty najwyższej jakości. Jesteśmy polskim producentem, wiec nie musisz martwić się o to, czy będą pasowały do instalacji hydraulicznej. Dysponujemy kilkoma rodzajami rozstawu złączek, dzięki czemu z pewnością dobierzesz odpowiednią do przyłączy w Twoim domu. Mexen to jakość i pewność - zaufaj nam i wybierz nasze produkty!.

Czytaj więcej
Filtruj Systemy wannowe podtynkowe 2-wyjściowe
więcej... mniej
Cena
476 - 716
od 476 do 716
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Bateria
więcej... mniej
Dysze boczne
więcej... mniej
Wylewka wannowa
więcej... mniej
Syfon z napełnianiem
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Systemy wannowe podtynkowe 2-wyjściowe

Zalety systemów wannowych podtynkowych 2-wyjściowych

Podtynkowe systemy wannowe to takie, których łączenie baterii z instalacją hydrauliczną jest niewidoczne. Najczęściej ukryte jest we wnęce, która zabudowana jest kafelkami. Dzięki temu, że znaczna część systemu ukryta jest za ścianą, zwiększa się ilość możliwości aranżacji pomieszczenia. Jeżeli miejsce na systemy podtynkowe zaprojektowane zostało jeszcze przed rozpoczęciem robót, unika się niepotrzebnych przestoi czy niechcianych problemów w trakcie remontu. Montaż systemów wannowych jest prosty, natomiast w związku z tym, że instalacja ma służyć bezawaryjnie przez wiele lat, warto zlecić montaż fachowcom. Kolejną zaletą wynikającą z tego, że w pomieszczeniu jest tylko bateria bez zbędnego orurowania, jest łatwość w utrzymaniu porządku. Jeżeli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, to spójrz na estetykę naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Systemy wannowe podtynkowe 2-wyjściowe

Wszystko, co musisz wiedzieć o systemach podtynkowych 2-wyjściowych

Wydawać by się mogło, że dostęp do podtynkowej części systemu będzie utrudniony. Nie jest to jednak prawda. Bruzdy, przez które przechodzą rury doprowadzające do baterii wodę, pod warunkiem, że są dobrze wykonane, bez większych problemów umożliwiają sprawdzenie szczelności czy ocenę wizualną stanu armatury. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla Ciebie nieistotne. Dzięki jakości, jaką Ci gwarantujemy, nie będziesz zmuszony do ingerencji w zamontowany, wannowy system podtynkowy 2-wyjściowy. Skąd ta pewność? Produkty, które dostępne sa w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w naszych biurach i wyprodukowane w naszych fabrykach. Trzymamy ścisłą pieczę nad każdym etapem, który prowadzi do tego, abyś otrzymał najlepszy towar. Dodatkową zaletą tego, że proces powstawania odbywa się wyłącznie przy udziale naszych pracowników i naszych maszyn, jest niezwykle atrakcyjna cena, którą możemy Ci zaproponować. Sprawdź naszą ofertę!