Systemy wannowe podtynkowe 4-wyjściowe

Główną zaletą systemów wannowych podtynkowych 4-wyjściowych jest jej nowoczesny i minimalistyczny charakter. Wszystkie elementy, które mogłyby zepsuć efekt wizualny w Twojej nowej łazience, schowane są pod tynkiem. Odznaczają się również niską awaryjnością. Jesteśmy polskim producentem, a nasza firma Mexen została wielokrotnie nagrodzona. Najważniejsze dla nas jest grono naszych zadowolonych klientów — dołącz do nich już dziś — wybierz jeden z naszych  systemów wannowych podtynkowych 4-wyjściowych produkowanych w Polsce!

Czytaj więcej
Filtruj Systemy wannowe podtynkowe 4-wyjściowe
więcej... mniej
Cena
476 - 716
od 476 do 716
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Bateria
więcej... mniej
Dysze boczne
więcej... mniej
Wylewka wannowa
więcej... mniej
Syfon z napełnianiem
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Systemy wannowe podtynkowe 4-wyjściowe

Czy warto inwestować w systemy wannowe podtynkowe 4-wyjściowe?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: to zależy. Od czego, zapytasz. Po pierwsze, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcesz mieć więcej miejsca w okolicach wanny. Kolejnym aspektem jest to, czy ważne dla Ciebie są elegancja i minimalizm, a mało estetyczne, wystające w każdym miejscu rury, doprowadzają Cię do szewskiej pasji? Zależy Ci na jakości i niezawodności? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań padła odpowiedź twierdząca — nie wahaj się! Zamów już dziś jeden z naszych systemów wannowych podtynkowych 4-wyjściowych. Zaprojektowane i wyprodukowane przez nas systemy, są wszystkim tym, co najlepsze we współczesnych rozwiązaniach dla łazienek. Są eleganckie, świetnie wpasują się w styl minimalistyczny. Najwyższa jakość, która charakteryzuje nasze produkty, doceniona została przez duże grono specjalistów, projektantów i klientów indywidualnych. Wydaje Ci się, że jakość musi kosztować? Spójrz na ofertę naszych systemów wannowych podtynkowych 4-wyjściowych i sprawdź ich ceny!

Systemy wannowe podtynkowe 4-wyjściowe

Wszystko, co musisz wiedzieć o systemach wannowych podtynkowych 4-wyjściowych

Montaż systemów wannowych podtynkowych jest prosty. Musimy jednak zaznaczyć, że właściwie wykonane prace związane z zainstalowanie systemu wannowego podtynkowego, warto zlecić fachowcom. Odpowiedni montaż armatury podtynkowej zminimalizuje ryzyko wystąpienia awarii i usterek. Systemy podtynkowe montuje się najczęściej na głębokości 6-12 cm, w zależności od opcji, którą wybierzesz. Można je montować nawet w ścianach karton-gips, ale muszą być one odpowiedniej grubości. Głębokość to jedyne wymaganie, które potrzebne jest do zamontowania systemów wannowych podtynkowych 4-wyjściowych. Warto jeszcze określić średnice rur doprowadzających wodę ciepłą i zimną — wtedy można bez problemu dopasować odpowiedni system podtynkowy. Czterowyjściowy system to wygodna opcja w każdej łazience — masz możliwość wyboru pozostałej armatury, w taki sposób, aby spełniała Twoje oczekiwania. Wybierz elementy, które sprawią, że każde chwile w wannie będą czystą przyjemnością. Sprawdź naszą ofertę!