Systemy wannowe podtynkowe prostokątne

Systemy wannowe podtynkowe prostokątne to armatura łazienkowa o specyficznym charakterze. Jest to wyjątkowy produkt, który zachwyca nie tylko swoim wyglądem, lecz również funkcjonalnością. Dzięki niemu możesz zamaskować to, co brzydkie, a uwydatnić to, co pięknie. Nasze produkty są wykonane z największą starannością, ponieważ jesteśmy nie tylko producentami armatury łazienkowej, ale także jej projektantem. Polska firma Mexen zapewni Ci duży komfort, a Twojemu wnętrzu niepowtarzalny styl oraz szyk.

Czytaj więcej
Filtruj Systemy wannowe podtynkowe prostokątne
więcej... mniej
Cena
476 - 716
od 476 do 716
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Bateria
więcej... mniej
Dysze boczne
więcej... mniej
Wylewka wannowa
więcej... mniej
Syfon z napełnianiem
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Systemy wannowe podtynkowe prostokątne

Systemy wannowe podtynkowe prostokątne – co to właściwie jest?

Zestaw wannowy podtynkowy prostokątny firmy Mexen odznacza się wyjątkowym wyglądem i bardzo nietypowym wyglądem. Oznacza to, że poszczególne elementy tej armatury mają dość wyjątkowy kształt, mianowicie prostokątny. Ten wyjątkowy szczegół nadaje naszemu produktowi modernistyczny styl. Co więcej, systemy wannowe podtynkowe prostokątne wyprodukowane w naszej fabryce wyróżniają się rzetelnym i solidnym wykonaniem. Jest to wynik dużej pracy jaką,wkładamy, będąc polskim producentem armatury łazienkowej. Wiedz, że jesteśmy również odpowiedzialni za tworzenie poszczególnych elementów, ponieważ sami projektujemy nasze artykuły. Natomiast zestaw podtynkowy prostokątny przygotowaliśmy z myślą o ludziach odważnych, lubiących niecodzienne wnętrza oraz ceniących sobie schludnie wyglądające przestrzenie. Dzięki tego rodzaju produktom możesz stworzyć łazienkę, w której elementy takie jak rury czy miejsca montażu są niewidoczne. Dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i wyszukaj produkty właściwe dla Ciebie i Twojego gustu.

Systemy wannowe podtynkowe prostokątne

Systemy wannowe podtynkowe prostokątne – co musisz wiedzieć?

Systemy wannowe podtynkowe przede wszystkim składają się z nowoczesnych baterii łazienkowych, węży prysznicowych, deszczownic oraz ramion prysznicowych. Dlatego dzięki nim możesz wyposażyć swoje pomieszczenie kąpielowe w kompletny zestaw ułatwiający wykonywać podstawowe (i nie tylko) czynności pielęgnacyjne. Nasze produkty odznaczają się dużą funkcjonalnością a przy tym wysoką estetyką w wykonaniu. Dodatkowo dużym atutem armatury łazienkowej polskiego producenta, firmy Mexen są tworzywa, z których jest ona wykonana. Bez wątpienia materiały te odznaczają się wysoką trwałością, dużą odpornością na ścieranie i działanie rdzy oraz kamienia. Oznacza to, że wykorzystując w aranżacji swojej łazienki, nasz system podtynkowy prostokątny, otrzymujesz najwyższej klasy produkt, który zamieni to właśnie wnętrze, w miejsce bardzo luksusowe i niezwykle estetyczne. Dlatego sprawdź nasz sklep już dziś i wybierz produkty pasujące do Twojej łazienki oraz wanny. Zobacz, co specjalnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy.