Obudowy 170cm

4
Filtruj (0) Sortowanie

Szukasz idealnej obudowy wanny 170 cm? Jesteś w dobrym miejscu! Znajdziesz u nas idealny panel do Twojej wanny. Możesz wybierać spośród dziesiątek produktów do łazienki. Twoja obudowa wanny czeka na Ciebie. Dodaj adres strony naszego sklepu do ulubionych — gwarantujemy, że nie pożałujesz. Jesteśmy polską firmą, która zajmuje się produkcją wyposażenia do łazienki. Z nami masz pewność, że produkty, które kupujesz, są na najwyższym poziomie! Niespotykana jakość, unikalny wygląd, duża dostępność — zalety kupowania u producenta.

Czytaj więcej
Filtruj Obudowy 170cm
więcej... mniej
Cena
98 - 299
od 98 do 299
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Do wanien
więcej... mniej

Masz pytania?

Obudowy 170cm

Jaka obudowa wanny będzie pasować do Twojej łazienki?

Wybór odpowiedniej obudowy, to rzecz dość skomplikowana. Spójrz na nasz sklep — oferujemy Ci dziesiątki rodzai produktów do zamówienia. Wybierając obudowę do wanny, warto mieć na uwadze kilka kwestii. Część jest techniczna (długość - 170 cm, wysokość — jaka? szerokość — jaka?), a części stricte dotyczy wyglądu obudowy. Musisz zastanowić się, jaki kolor będzie miał wybrany przez Ciebie produkt. Musi on w końcu współgrać z resztą wyposażenia łazienki. Dla naszych klientów mamy kilka porad jak wybrać idealny panel do wanny. Sprawdź informacje poniżej!

  • Łazienka w stylu nowoczesnym, loftowym: tutaj o wyborze obudowy decyduje często kolor wanny. Jeżeli wanna ma kolor biały, obudowa wanny również może mieć kolor biały. Jak wszyscy wiedzą kolor biały, jest szalenie uniwersalny. Warto jednak w takiej stylistyce postawić na obudowę w kolorze. W tym celu sprawdź nasze wanny grafitowe lub czarne.
  • Łazienka w stylu klasycznym lub indywidualnym: w tym miejscu również jest ważny kolor wanny. Tak jak i w przypadku jak wyżej, jeżeli wanna ma kolor biały, panel również może mieć kolor biały. Kiedy jednak chcesz postawić na inny kolor, nie musisz sugerować się tym, że wanna ma kolor biały. W końcu od przedniej strony będziesz widzieć w dużej mierze panel, a nie wannę.

Jaki kolor obudowy do wanny wybierasz? Kolor biały czy inny?

Obudowy 170cm

Obudowa wanny 170 cm — informacje na temat produktu

Obudowa wanny 170 cm, tak jak i wszystkie nasze produkty, powstaje od początku do końca w Polsce. Dzięki temu możemy nadzorować każdy etap tworzenia produktu, tak by do klientów trafiały obudowy najwyższej jakości. Obudowa wanny o długości 170 cm została wykonana z materiału, który nie rdzewieje. Dzięki temu masz pewność, że panel nie zniszczy się po kilku latach. Kiedy już w Twoim koszyku znajdzie się wybrana przez Ciebie obudowa do wanny, nasz sklep płynnie przeprowadzi Cię proces zamówienia. Najpierw sprawdzimy, czy obudowa to wszystko, co chcesz z naszego sklepu. Sprawdź również pozostałe nasze produkty. W kolejnym etapie pojawi się panel płatności. Poprosimy Cię o wpisanie danych takich jak adres, w celu realizacji zamówienia. Dodaj wszystkie informacje, o które prosimy, by jak najszybciej cieszyć się zaletami naszego produktu. Sprawdź już dziś panel 170 cm z naszego sklepu!