Brodziki 140 cm

143

Brodzik powinien spełniać praktyczne funkcje i pasować do aranżacji łazienki. W ofercie naszego sklepu Mexen znajdziesz brodziki o najpopularniejszych kształtach i rozmiarach. W tej kategorii zebraliśmy modele prostokątne 140 cm z serii slim. Jako producent wyposażenia łazienkowego oferujemy produkty wytrzymałe o eleganckim wzornictwie, które dopasowane są do potrzeb klientów. Wszystkie nasze brodziki zaprojektowaliśmy sami, dlatego możemy zagwarantować towar najwyższej jakości. Odwiedź nasz polski sklep i zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Czytaj więcej
Brodziki 140 cm

Dlaczego warto wybrać brodzik prostokątny 140 cm marki Mexen?

Brodziki 140 cm marki Mexen są elementem wyposażenia kabiny prysznicowej, które stanowią o jej funkcjonalności. Produkty te, ze względu na rozmiar i kształt, najlepiej sprawdzą się w przestronnych, dużych łazienkach. Prostokątny brodzik z jednym bokiem 140 cm, ze względu na swoją szerokość, pozwala na większą swobodę ruchów podczas kąpieli. A oto kilka innych powodów, dla których warto mieć brodzik marki Mexen w swojej łazience:

  • wykonany z wysokiej jakości materiału - akrylu sanitarnego, dzięki któremu możesz cieszyć się naszym brodzikiem przez długie lata,
  • ma prostokątny kształt i modny design,
  • posiada wzmocnioną powierzchnię,
  • wszystkie prostokątne brodziki mają biały kolor,
  • dostępność wymiarów: 70 x 140, 80 x 140, 90 x 140, 140 x 100 cm,
  • inne parametry techniczne: wysokość 5 cm, głębokość 1,2 cm, średnica odpływu 9 cm.

Szczegółowe informacje na temat każdego produktu z tej kolekcji znajdziesz na naszej stronie internetowej, gdzie dostępne są brodziki prysznicowe, które mają podobne właściwości. Odwiedź nasz sklep już dziś i poznaj inne nasze produkty w celu stworzenia łazienki marzeń.

Brodziki 140 cm

Brodzik 140 cm - co warto wiedzieć?

Wybór odpowiedniego brodzika dość często nie jest łatwym zadaniem. Należy wziąć pod uwagę nie tylko indywidualne preferencje, ale również wielkość pomieszczenia. Nasza firma stawia na elegancki design, nowoczesność oraz uniwersalność. Dlatego też każdy nasz brodzik został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Do produkcji wykorzystaliśmy materiał- akryl, który zapewnia trwałość, a dodatkowo łatwo utrzymać go w czystości. Brodziki 140 cm mają prostokątny kształt oraz biały kolor. Jesteśmy więc przekonani, że każdy znajdzie u nas produkt dopasowany do swoich potrzeb. U nas funkcjonalność i nowoczesny design idzie w parze z atrakcyjną ceną. Zobacz pozostałe kategorie produktów - w naszym asortymencie znajdziesz nie tylko brodziki, ale również kabiny prysznicowe czy wanny. Sprawdź produkty marki Mexen i stwórz łazienkę marzeń!