Brodziki 80 cm

399

Podstawowym elementem każdej kabiny prysznicowej jest brodzik. W naszym asortymencie dostępne są różnego rodzaje brodziki, które pomogą stworzyć piękną i wyjątkową łazienkę. Masz do wyboru model kwadratowy, półokrągły lub prostokątny. Nie wahaj się i sprawdź ofertę naszych autorskich brodzików, których szerokość wynosi 80 cm. Jako producent armatury łazienkowej tworzymy produkty, które zaspokajają potrzeby klientów. Artykuły polskiej marki Mexen to gwarancja jakości oraz eleganckiego wzornictwa. Zobacz, co mamy do zaoferowania!

Czytaj więcej
Brodziki 80 cm

Nasze brodziki 80 cm - informacje

Nasz sklep Mexen oferuje szeroki wybór brodzików jeśli chodzi o rozmiar. W tej kategorii zebrane zostały brodziki, których przynajmniej jeden bok ma 80 cm. Aby nasze brodziki posłużyły przez długie lata, do ich produkcji wykorzystaliśmy akryl sanitarny. Materiał ten jest wysoce odporny na uszkodzenia, więc masz gwarancje, że otrzymasz trwały produkt. Co więcej powierzchnia brodzika jest łatwa w utrzymaniu czystości. W naszym sklepie możesz znaleźć:

  • brodziki półokrągłe typu slim oraz Rio 80 x 80,
  • brodziki kwadratowe typu slim oraz Rio 80 x 80,
  • brodziki prostokątne - kilkanaście modeli, których jeden bok ma 80 cm.

Szeroka dostępność wymiarów sprawia, że łatwo dobierzesz model dopasowany do Twojej łazienki. U nas każdy znajdzie idealny produkt dla siebie. Większość ma biały kolor, jednakże masz do wyboru również brodziki czarne. Do każdego kompletu dołączony zostaje syfon. Szczegółowych informacji na temat każdego naszego produktu szukaj na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam parametry takie jak głębokość, długość, wysokość czy średnice odpływu. Wybierz sklep Mexen, który zapewnia łazienkom wszystko, co najlepsze. Sprawdź i przekonaj się, że warto! Korzystając z naszych usług otrzymujesz brodzik w bardzo przystępnej cenie.

Brodziki 80 cm

Jaki brodzik 80 cm wybrać?

Jeśli jesteś w trakcie remontu bądź urządzania łazienki musisz wiedzieć, że kształt brodzika ma ogromne znaczenie. Brodziki kwadratowe lub półokrągłe idealnie sprawdzą się w łazienkach o małym metrażu. Będą świetne również jeśli planujesz umieścić kabinę prysznicową w rogu pomieszczenia. Warto też zwrócić uwagę na materiał z jakiego wykonany jest brodzik. Brodzik akrylowy cieszy się ogromną popularnością i ma bardzo wysokie opinie. Brodziki kwadratowe i półokrągłe 80 x 80 cm nadają się do średniej wielkości łazienek. W przypadku przestronnych łazienek rekomendowany jest montaż brodzika prostokątnego. Kabina prysznicowa oraz brodzik powinny być do siebie dobrze dopasowane. W tym celu zaleca się zakupienie obu produktów u tego samego producenta, aby mieć pewność, że oba elementy będą tworzyły spójną całość. Spraw, aby korzystanie z prysznica było przyjemnością! Gwarantujemy, że dzięki naszym produktom będziesz w stanie osiągnąć ten cel.